SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Domowa siłownia

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Witam ,nie wiem czy to dobry dział ale niebawem będę budował małą salkę treningową i chciałbym to zrobić jak najlepiej. Dlatego potrzebuje rady inne spojrzenia na problem. Postaram się względnie szybko podać planowana powierzchnię. Aktywności które mnie jaraja to głównie trojboj siłowy ale również sporty walki , armwrestling kiedyś też biegałem. Trochę sprzętu juz mam ,sporo planuje dorobić dokupić. Chciałby tez mieć saunę w tej salce, nie wiem co no tym sądzicie ? Jakieś pomysły ? Jak to wSzyszko urządzić ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Stojaków trochę sporo masz racka i 2 x stojaki, niby dużo miejsca nie zajmują ale to zawsze coś jest.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Trudno cokolwiek doradzić, nie widząc zarysu, budujesz to dla siebie, chcesz z tego mini interes zrobić.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Nie, dla siebie. Na ta chwile w projekcie jest 19.5m2 ale będę na dniach z projektantem rozmawiał czy da rade o kilka metrów powiększyć , powinno być dość ustawie bo prostokąt tylko trochę pomniejszy na pewno sauna.








Zmieniony przez - Szczypior.trenuje w dniu 2017-11-23 21:35:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Czyli to jest garaż ?
Czyli mniej więcej 3x7 metrów, stojak do armwrestlingu dużo nie zajmuje gorzej będzie z podestem do trójboju, trzeba liczyć ok 2x2 metra czy nawet 2x1 metr.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Powstawiam zdjęcia tego co mam jak zrobię ale mam już bardzo fajna klatkę rack, właśnie stół do armwrestlingu, stojaki, wyciąg do sufitu. Generalnie tsk jak mówisz, problemem jest miejsce. Gdyby było 5-7 to nie było by problemu. Teraz w planie jest ok 3-6 będę chciał powiększyć do 4. Myślałem jeszcze onkupnie jakieś bieżni lub pewnie rowerka i stanowisko do sportów walki czyli minimum worek ,mata. Trzeba kombinować ale lepiej teraz jak później


Zmieniony przez - Szczypior.trenuje w dniu 2017-11-23 22:36:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
w zasadzie troszke nie rozumiem w czym mielibyśmy pomóc. Skoro już projektant zajął się planowaniem,czyli korzystasz z pomocy zawodowca to w czym mielibyśmy być lepsi od niego?
Gdybym to był ja,na pewno skorzystałbym z oszczędności powierzchni na bieżnie czy rowerki. Wolę jednak biegać/jeździć na dworze.
a te sztuki walki z kimś chcesz robić? bo samemu to tak troszke słabo.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
No może ciut szybko się odzywam ale tak jak pisałem lepiej teraz niż potem. Projektant jest od projektu budynku i rozmieszczenia ścian itd stąd ew. Zmiana zmiana powierzchni siłowni i odpowiednia adaptacja ,wentylacji ,ogrzewania itd. Sportwy walki wiele lat trenowalem wyczynowo ,jestem również trenerem rąk wiec spokojnie wiem co robię , potrzebuje miejsca na ćwiczenia w samotności. Właśnie problem najlepiej miejsce wykorzystać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Dobra wrzucam co mam ,wymiary mniej więcej widać ew. Pomierze
1. Klatka rack


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Ławeczka kelton

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Stół do armwrestlingu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Stojaki kelton

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Która ławkę wybrać

Następny temat

Trening w domu, minimalny sprzęt

WHEY premium