SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Domowa Siłownia.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 647 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24355
Witam, z powodu że podnieśli mi opłaty za korzystanie z siłowni, zastanawiam się nad zafundowaniem sobie takiej w domu. Mam trochę grosza. Już kiedyś kupowałem sprzęt ale musiałem odsprzedać bo mieszkałem wtedy jeszcze w mieszkaniu. Zastanawiam się nad zrobieniem siłowni na piętrze lub w garażu (jednak są tam płytki). Myślałem o matach/podłogach pod ciężary. Rozłożyłbym je w całym pokoju na piętrze. Jednak martwię się czy spadająca sztanga 250 kg nie zrobiła by dziury w podłodze albo nie uszkodziła sufitu piętro niżej.. Dlatego chciałbym się dowiedzieć od chłopaków co mają swoje siłownie i operują na podobnych ciężarach czy nie mają z tym problemu ;)
Bo przewalone by było jakby się okazało że po 5 treningach trzeba zakładać nową podłogę albo nowe płytki w piwnicy :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Chyba malo prawdopodobne by spadla Ci sztanga 250kg na podloge. Chyba ze zrobisz to celowo Te maty ogolnie dosc dobrze chronia. Uczeszczalem do klubu w ktorym na czesci powierzchni byly wlasnie teraktoa i maty. Tlumily dosc dobrze gwaltowniejsze odkladanie ciezszych talerzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 647 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24355
Wiadomo że mało prawdopodobne, ale chciałem zaznaczyć że chodzi mi o 100% pewność że podłoga nie zostanie uszkodzona.


Zmieniony przez - Myckol57 w dniu 2017-02-16 17:56:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Pewnosci Ci nikt nie da bo nie wiadomo z czego ta podłoga jest zrobiona jak grubość. Jak to walnie na płytki nawet i z matą gumową to myślę ze po którymś razie to się posypie, przy mc ta wysokość duża nie jest ale przy siadach możesz pomyśleć o racku

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 647 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24355
Proszę o usunięcie tego posta..



Zmieniony przez - Myckol57 w dniu 2017-11-29 19:44:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaką ławkę wybrać?

Następny temat

Mobine zarabianie, zarabianie przez internet

WHEY premium