SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dolny odcinek pleców

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1425 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57361
Witam
przy wszelkiego rodzaju skłonach, spięciach na miesnie brzucha, odczuwam dokuczliwy bol w dolnym odcinku plecow. Uniemozliwia mi to robienie cwiczenia, bo zanim zdarze wymeczyc porzadnie brzuch, to musze przerwac. Trening brzucha mam zawsze na koncu treningu, z wyjatkiem dnia, w ktorym mam treningu plecow.
Co moze byc tego przyczyna? Na jakie cwiczenia klasc nacisk na rozgrzewce?
Z gory dzieki!

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
qwer: to początki dyskopatii. I albo się ona rozwinie aż nie do zniesienia, albo do tego nie dopuścisz. Zaprzestań wszelakich ćwiczeń obciążających odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Aby zaleczyc to jakby nie było "schorzenie" stosuj zwisy na drążku i podciąganie się nachwytem; leżenie na podłodze z nogami na łóżku; brzuszki tylko tzw. "damskie" czyli krótkie; żadnych martwych ciągów; dużo pływaj; unikaj skrętoskłonów oraz szpagatów; podnoś cięzkie przedmioty tylko z pozycji kucającej trzymając prosto plecy. itd itp. Niedługo ból minie, ale nie nie zrób głupstwa, żeby powrócił z taką siłą, że wylądujesz w szpitalu. Wizyty u kręgarza nie polecam - zrywa tylko zrosty i zalecza.



Doradca w dziale Combat/Samoobrona

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
Everybodys stupid, but not as stupid as Johnny Knoxville!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1425 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57361
:/
No i sobie narobilem. No nic, dostosuje sie do tego co napisales i mam nadzieje, ze to pomoze. Dzieki za odp.!

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
qwer: pamiętaj że ze mnie tak naprawdę kiepski medyk. Doradzam ci, bo sam długo borykałem się z "prawie" dyskopatią. W te kręgosłupowe klocki świetny jest na forum Masero oraz inni specjaliści i eksperci tego działu - oni mogą doradzić konkretniej.



Doradca w dziale Combat/Samoobrona

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
Everybodys stupid, but not as stupid as Johnny Knoxville!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1531 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24492
idz do lekarza!!!, ja w wieku 18 lat mialem dyskopatie- rozczepienie kregow chyba na poziomie L4-S5
wykonywanie jakich kolwiek sklonow sprawialo mi potworny bol, co w efekcie doprowadzilo do tego ze zupelnie zaniechalem wysilku fiz.
i tu z pomoca przyszedl lekarz, zapisal on mi kilka cwiczen do samodzielnego wykonywania w domu- bardzo prostych i takich ktore w bardzo malym stopniu angazowaly odcinel ledzwiowy. Sczerze nie pamietam ile zajelo mi pozbycie sie tego cholerstwa ale wiem ze systematyczne wykonywanie cwiczen pod kontrola lekarza moze tu pomoc.

powodzenia

*Moderator Dzialu Sex*
*moja silka* https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=67316&forum_id=126&Topic_Title=&forum_title=Nasze zdj�cia 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Cos na pobudzenie....... ;]

WHEY premium