sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Administracja i Moderatorzy

Dodaj odpowiedź

Dodawanie posiłków dzień wcześniej na potreningu.pl

Wysłana -
Witam. Co trzeba wykonać by dodać dzień wcześniej posiłki na następny dzień (żeby na spokojnie rozposać jadłospis). Klikam w następny dzień miesiąca ale mnie nie przekierowuje do następnego dnia. Dodam, że korzystam tylko z wersji mobilnej. Jeśli nie ten dział, to przepraszam.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
U mnie bez problemu da się na tel obsługiwać, tylko nie na mobilnej, a na pełnej wersji. Zresztą nie wiem czy PoTreningu.pl jest mobilna wersja.
Wysłana -
mi tez na mobilnej się nie dało, na pełnej owszem.
Wysłana -
Już wiem jak, trzeba pomniejszyć maksymalnie stronę i wtedy kliknąć w wybrany dzień miesiąca. Inaczej nie działa gdy się da zoom/przybliży.
Wysłana -
Witaj,
jeżeli według Ciebie jest to uciążliwe lub można traktować to jako błąd , opisz proszę wszystko według poniższego schematu i wklej do tematu lub prześlij do mnie na admin(małpa)sfd.pl , prześlę to dalej do administracji PT

a) okoliczności w jakich powstaje (jaka została wykonana akcja, która wygenerowała sytuację/błąd) np. gdy wchodzę na stronę główną wyskakuje "to i to"
b) printscreen (całej strony lub okna ,np. narzędziem 'wycinanie')
c) link do strony generującej błąd i krótki opis
d) Adres IP z jakiego się łączy klient sprawdzić go można na : http://whatismyip.org/ (wystarczy podesłać przez wiadomość prywatną lub bezpośrednio na adres @)
e) czy błąd występuje na komputrze, czy też telefonie - jeżeli na telefonie to czy na pełnej wersji czy mobilnej
f) wersja i nazwa przeglądarki oraz system operacyjny
g) nick
Wysłana -
Nie wiem gdzie to napisać, ale doceniam Wasze starania w rozwoju tej strony, nie mniej jednak nowa wersja potreningu.pl jest mega słabo przejrzysta :( Stara wersja dziennika posiłków była zdecydowanie lepsza...
Wysłana -
Kwestia przyzwyczajenia.
Wysłana -
trzymajmy się jednego wątku http://www.sfd.pl/stary_wygląd_potreningu-t1125190-s10.html#post9 
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź