SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dodawanie posiłków dzień wcześniej na potreningu.pl

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2364

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 634
Witam. Co trzeba wykonać by dodać dzień wcześniej posiłki na następny dzień (żeby na spokojnie rozposać jadłospis). Klikam w następny dzień miesiąca ale mnie nie przekierowuje do następnego dnia. Dodam, że korzystam tylko z wersji mobilnej. Jeśli nie ten dział, to przepraszam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
U mnie bez problemu da się na tel obsługiwać, tylko nie na mobilnej, a na pełnej wersji. Zresztą nie wiem czy PoTreningu.pl jest mobilna wersja.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
mi tez na mobilnej się nie dało, na pełnej owszem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 634
Już wiem jak, trzeba pomniejszyć maksymalnie stronę i wtedy kliknąć w wybrany dzień miesiąca. Inaczej nie działa gdy się da zoom/przybliży.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Witaj,
jeżeli według Ciebie jest to uciążliwe lub można traktować to jako błąd , opisz proszę wszystko według poniższego schematu i wklej do tematu lub prześlij do mnie na admin(małpa)sfd.pl , prześlę to dalej do administracji PT

a) okoliczności w jakich powstaje (jaka została wykonana akcja, która wygenerowała sytuację/błąd) np. gdy wchodzę na stronę główną wyskakuje "to i to"
b) printscreen (całej strony lub okna ,np. narzędziem 'wycinanie')
c) link do strony generującej błąd i krótki opis
d) Adres IP z jakiego się łączy klient sprawdzić go można na : http://whatismyip.org/ (wystarczy podesłać przez wiadomość prywatną lub bezpośrednio na adres @)
e) czy błąd występuje na komputrze, czy też telefonie - jeżeli na telefonie to czy na pełnej wersji czy mobilnej
f) wersja i nazwa przeglądarki oraz system operacyjny
g) nick
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 115
Nie wiem gdzie to napisać, ale doceniam Wasze starania w rozwoju tej strony, nie mniej jednak nowa wersja potreningu.pl jest mega słabo przejrzysta :( Stara wersja dziennika posiłków była zdecydowanie lepsza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Kwestia przyzwyczajenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Minusowanie postów. Błąd

Następny temat

stary wygląd potreningu

WHEY premium