SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dodatkowy trening w kickboxinku

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2017
Witam, mam 14 lat i chciałbym wzmocnić siłe uderzeń i kopnięć.I pomyślałęm żeby zacząć ćwiczyć siłowy ale mam czas tylko 1 lub 2 w tyogodniu i podciągnąć sie potrafie tylko 3-4 razy. Czy ktoś mi pomoże jak miałbym ćwiczyć
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Sam tak robię W jednym cisnę boks, a w drugim dodatkowo kickboxing. To drugie tak bardziej rekreacyjnie, bo skupiam się na boksie. Ale nie chcę, żeby mi się biodra zastały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Trenujesz w klubie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2017
Tak mam trening 2 w tygodniu po 1.5 godziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tryt123
Witam, mam 14 lat i chciałbym wzmocnić siłe uderzeń i kopnięć.I pomyślałęm żeby zacząć ćwiczyć siłowy ale mam czas tylko 1 lub 2 w tyogodniu i podciągnąć sie potrafie tylko 3-4 razy. Czy ktoś mi pomoże jak miałbym ćwiczyć
Szczerze, to nie wiem o co Ci chodzi
Chcesz "wzmocnić silę uderzeń i kopnięć" to więcej ćwicz uderzenia i kopnięcia. Najlepiej na tarcze lub worek. Oczywiście najpierw musisz mieć technikę.
Co ma do tego podciąganie? Zupełnie inne ćwiczenie wykorzystujące inne mięśnie.


Zmieniony przez - MMA w dniu 2017-10-13 17:33:51
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
To trenuj tylko w klubie. Jak możesz więcej razy w klubie trenować to to zrób. Mówię Ci to jako doświadczony zawodnik. MMA natomiast to doświadczony trener i wie co mówi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2017
okey tak zrobie niestety nie moge trenować więcej w klubie bo są dwa treningi maksymalnie w tygodniu tylko czasem jest tak że trener zrobi 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136804
Kurde, kup worek, zaczep w domu/piwnicy i kop w niego, siłownią siły ciosu nie nabierzesz. Ewentualnie kup gumy elastyczne (therabandy - tak to się chyba nazywa, znajdziesz w dowolnym sklepie z artykułami medycznymi i rehabilitacyjnymi) zaczep jeden koniec, drugim końcem obwiąż se nogę i z takim oporem kop/boksuj w powietrze
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Pytanie, jakie Kolega ma doświadczenie. Powyższe ćwiczenia owszem są bardzo dobre, ale dopiero gdy technika jest już na wysokim poziomie. Wcześniej nie ma to sensu ze względu na nabieranie złych nawyków.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 327 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15872
Kilka miesiecy temu jak bylem w gosciach w innym klubie :) mieli tam takie fajne ustrojstwo. Zakladalo sie na rece i na stopy, a sprezyny stawialy opor. Swietne na poprawe szybkosci, eksplozywnosci i sily uderzen i kopniec. Ale jak koledzy wczesniej wspomnieli, najpierw technika musi sie zgadzac.

PS wie moze ktos dokladnie jak to ustrojstwo sie nazywa? Cos z X :P ale kurcze nie moge znalezc :(


Zmieniony przez - Masonski poganiacz bydla w dniu 16.10.2017 08:02:33

Hard work beats talent when talent doesn't work hard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2017
A co myślicie żeby zwiększyć ilość treningów poprzez trenowanie w dwóch klubach naraz to dobry pomysł czy raczej nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem dobry. Musisz tylko zorientować się jak na sprawę "lojalności" zapatrują się trenerzy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochraniacze na piszczel

Następny temat

Kilka pytań

WHEY premium