SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dodatki do redukcji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3856

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11682
Witajcie. Z racji tego że przybieram się do zakupów chciałbym Was spytać, jakie dodatki mógłbym dorzucić do redukcji? Nie chodzi mi o jakieś kreatyny, przedtreningówki, białka, spalacze... Mam na myśli bardziej jakieś dodatki pomocne przy regeneracji i śnie. Wstępnie upatrzyłem sobie ten oto produkt:
https://sklep.sfd.pl/7Nutrition_ZMB_ _GMC-opis32976.html
Co jeszcze dorzucić? Witaminy jakieś? A może coś innego?
Jak już napisałem, głównie mi chodzi o regenerację i wysypianie się. Prowadzę aktywny tryb życia, pracuję fizycznie 4-5 dni w tygodniu po 8h, spędzam trochę czasu przed komputerem. Nie zawsze mam możliwość spać te 7-8 godzin (w sumie to tylko w weekend). Zazwyczaj to jest 4-6h na dobę. Sen mam mocny, nie budzę się, nie mam problemów z zasypianiem. Tylko jak rano wstaję to nie zawsze mam ochotę do działania. W ciągu dnia to samo. Ostatnio jestem trochę zabiegany i się troszkę stresuje jak coś nie idzie po mojej myśli i pewnie to też ma na to wpływ :) Dietę mam, trening siłowy + cardio. Jeśli potrzebne są jeszcze jakieś dodatkowe informacje to je podam chociaż uważam, że są wystarczające :) Z góry dziękuję za pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
spróbuj w/w produktu byłem z niego zadowolony, możesz też dać żen szenia


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-06-07 14:16:51

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11682
Jaki żeń szeń polecasz?
A witaminki? Drogie nie są te z Allnutrition i tak myślałem, żeby jeszcze je dorzucić. Warzywa jem, może nie jakoś sporo ale staram się do większości posiłków dodawać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699309
Witaminy w okresie wiosenno - letnim najlepiej dostarczać z naturalnych produktów . Witaminy allnutrition są bardzo dobre jeżeli chodzi o stosunek cena - jakość .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11682
Dobra, już wiem. Wezmę to o czym wspominałem na początku i dorzucę witaminy + żeń szeń:
https://sklep.sfd.pl/Medicaline_Witaminy_i_Minerały_100_ _Żeń-szeń-opis31766.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
żen szenia bym dał osobno w w/w produkcie to tylko skromny dodatek
https://sklep.sfd.pl/SFD_Żeń-Szeń_Guarana-opis35840.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11682
Dzięki za link. Dorzucę osobno witaminy i osobno żeń szeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11682
Mam jeszcze tylko jedno pytanie: które witaminy mają lepszy skład?
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_VitaminALL_SPORT-opis34822.html
czy
https://sklep.sfd.pl/Medicaline_Witaminy_i_Minerały_100_ _Żeń-szeń-opis31766.html

Za Medicaline przemawia ilość. Gdybym je kupił to miałbym spokój z zakupami już na dłuższy czas. A od Allnutrition starczyłyby mi na jakiś miesiąc... Podpowie ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
allnutrition ma większe dawki

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11682
Dawki ma większe ale jak ze składem? Który jest lepszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
oba produkty Ci niedobory uzupełnią

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYTRYNIAN MAGNEZU

Wiecej