SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dodatki do redukcji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3859

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11682
To świetnie. Wielkie dzięki za pomoc :) Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11682
Witajcie ponownie.
Okazało się, że mam trochę z niedalekiej przeszłości kreatynę i beta alaninę. Jak brać te dwa produkty w trakcie redukcji? Chyba jest sens, prawda? Bo obecne ceny tych suplementów są śmieszne i chyba nie warto trzymać ich i czekać na okres masowy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
tak jak na masie mozna stosowac:)
kreatyne i beta alanine okolotreningowo
kreatyna 5g na porcje, ba 3g na porcje, oba produkty przed i po wysilku

w dzien wolny po 5g oba, o wybranej porze dnia raz tylko

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11682
To super, dzięki za odpowiedź :)

EDIT
Po treningu siłowym od razu robię cardio na rowerku. W obecnej chwili jest to 20-30 minut, w zależności od dnia i dostępnego wolnego czasu. Posiłek potreningowy zazwyczaj jem 30-40 minut po wysiłku, czasem nawet godzinę po. I tutaj mam pytanie: wrzucić porcję białka od razu po treningu czy już poczekać i zjeść normalny posiłek?


Zmieniony przez - kuba__95 w dniu 2017-06-12 20:36:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Jak masz braki to po treningu mozesz dac porcję wpc i np jakiś owoc, jak nie masz braków to nie ma potzreby.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11682
Właśnie nie mam, staram się z normalnego jedzenia dostarczyć. Więc skoro obejdzie się bez to tym lepiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
no to git, nie ma potrzeby ladownaia bialka dodatkowo w formie odzywki

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11682
Witajcie po miesiącu. Mam do Was kolejne pytanie. Właśnie kończy mi się powolutku beta alanina i jeszcze trochę zostało mi kreatyny. Dokupić by starczyło mi do końca wakacji? Bo myślę, że tak do września będę bez zbędnego stresu sobie redukował :) Sylwetka się poprawia, wszystko idzie dobrze i w sumie to czuję się całkiem dobrze na redukcji - nie jest źle :) I jeśli będę robił zakupy to coś dorzucić do tego od razu? Dzięki za wszelkie odpowiedzi :) Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
smialo mozesz kontynuowac suplementacje
co do dodatko, o czyms myslales szczegolnym?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11682
No na pewno białko ale to wiadomo w jakim celu :) i szczerze mówiąc to nie wiem, czy warto jeszcze coś dorzucić... Przynajmniej ja nie mam żadnego pomysłu. Mam witaminki, żeń szeń i chyba więcej mi nie trzeba :) na spalacze na pewno za wcześnie, mam kofe w tabletkach i przed treningiem zarzucam. W przyszłości na pewno będę chciał spróbować johimbiny ale do tego to jeszcze hohoho daleka droga :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYTRYNIAN MAGNEZU

Wiecej