SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobry spalacz tluszczu!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Witam.Jaki mozecie mi polecic dobry spalacz fatu?Nie mam dostepu do polskich firm.Jestem w Angli.Co najlepiej nabyc co jest dostepne tutaj?Jestem na cyklu saa i potrzebuje cos co pomoze mi palic fat w miedzyczasie budowania miesnia.Z gory dzieki.Pozdrawiam!

(ON)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
osobiście nie przepadam za geranium, bo to geranium w hyperlean fx7 mnie poryło i nie byłem w stanie tego 'jeść', ale gdyby tylko nie to to brałbym Black on Blue, aczkolwiek czy ten mały dodatek Apple Geranium w kilkudziesięciu miligramach zrobi jakąś różnicę? Ale jeśli geranium jest dla Ciebie ok to bierz black on blue :)

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
szeroka gama do wyboru
np tight, tight extreme, lipo-6
zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674


Czy chodzi Ci o to??

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
chodzi o tight z sana
tight extreme https://sklep.sfd.pl/San_Tight_Xtreme-opis3692.html

lub jak jest do dostania jego stara wersja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Nie, zapewne o Tight z San.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 77
Venom Hyperdrive 3.0 tez dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 120 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1127
a LEVIATHAN RELOADED? zastanawiam się nad LIPO 6 (szary), scorch lub thight(czarny) a może HYDROXYCUT HARDCORE albo mito...
obecnie wcinam thyroburn od FA i jest niezły ale musze 6tbl/dzien bo inaczej minimalne efekty więc niedługo sie skończy a bym chciał polecieć do wakacji.
jeszcze ładuje shocka i sizeon (zostało ok2-3tygi suplemantacji) dieta low carb, rowerek/brzuszki po treningu i biganie w dni nietreningowe


Zmieniony przez - pangoral w dniu 2010-04-28 10:38:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
leviathan górna półka
nie podałem bo tak samo cieżko dostać w dobrej cenie jak starego venoma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 77
starego venoma chyba juz wogole nie mozna dostac :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 120 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1127
ale leviatany sa 2 zwykły i reloadad ten pierwszy chyba nie do dostania... reaoadad niby też kozak i jest na allegro i w sklepach ale... nowy venom też miał byc dobry a jest syf
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o odpowiedź.

Następny temat

Super Amino 4800 czy Uni-Liver

WHEY premium