SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobry słodzik

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21315
Witam mam dość głupie pytanie ale jakiego slodzika mogę używać w trakcie redukcji? I który jest w miarę "zdrowy" pytam ponieważ nigdy nie używałem,słyszałem ze stevia ale wole zapytać ekspertów?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Możesz dowolny, którego smak będzie Ci odopwiadał. Pod względen jakości najlepsze będą cukrole: ksylitol, erytrytol. Ze względu na właściwości prozdrowotne, oraz smak bardzo zbliżony do cukru. Słodziki, szczególnie stewia, nadają dość dziwną słodkość. Mi np. ona nie odpowiada.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Dla mnie jedyne słodziki, które nie sa okropne w smaku to właśnie ksylitol i erytrytol. Ale ja jestem dziwolągiem, któremu nawet gumy do żucia bez cukru nie smakują a raczej smakują obrzydliwie, metalicznie przez słodziki.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21315
Wiec jeśli chodzi o słodziki jakos/wlasciwosci prozdrowotne najlepiej wypada ksylitol? Widze ze ma jakas zawartość kcl wpływa na insuline ? I czy wliczać go w makro?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ksylitol liczymy, erytrytolu nie (chyba że pokręciłam i jest akurat odwrotnie) Z ksylitolem jest ten problem że może mieć działanie przeczyszczające więc trzeba go do diety ostrożnie wprowadzać.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1164
Ksylitol ma dużo mniej kalorii od cukru i niski indeks glikemiczny , a to akurat na redukcji jest dość istotne. Jeżeli chodzi o stewię to smak imo jest nie do zniesienia w większej ilości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191472
Dla mnie najlepsza to "splenda" suklaroza , do wypieków dobra nie zmienia smaku ale także dobrze słodzi.
Pozdrawiam
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21315
Ok dzieki za wyjaśnienie,niechce robic syfu na forum i mam pytanie czy jogurty naturalne nadają sie na redukcje np naturalny homogenizowany używam go od jakiegoś czasu bardzo niska zawartość ww ok. 2g/100g i duza bialka ok. 8g/100g mogę go używać czy zamienić na jakiś inny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Celuj w zwykły jogurt naturalny mający w składzie białka mleka i żywe kultury bakterii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Mleczne napoje fermentowane jak najbardziej, mogą być elementem posiłków. Staraj się dobierać te o najkrótszym składzie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
jako dodatek do diety OK - jak wspomniano możliwie najkrótszy skład.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głodówka - jak z niej wyjść?

Wiecej