SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobry pomysł?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2310
Płeć : Mezczyzna

Wiek : 16

Waga : 86

Wzrost : 182/3

Cel treningowy : Szybka masa i rzeźba

Staż treningowy na siłowni : ~3lata

Uprawiane inne sporty : BRAK

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) :full

Dieta : W głowie:)

Przeciwskazania medyczne : BRAK

Zażywane suplementy : Kreatyna xplode,gain bolic,bcca

Ostatnio przerabiany plan: masa

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): to chyba nie potrzebne

Witam, ćwiczę około 3 lat, z jedną małą przerwą. Otóż sprawa na razie wygląda tak, że robię masę bym mógł spokojnie zrobić rzeźbę. Problem mam z klatką piersiową gdyż przy 15,5% bfie, mam widoczną lipomastię lub to wiek dojrzewania, lecz by sprawdzić czy to lipo i zbić parę kilo się nie opłaca bo nie mam, aż tyle mięcha a jak wiadomo nie ćwiczy się by być szczupaczkiem. Pomysł narazie wygląda tak, by podbijać wagę do 90 a następnie robić redukcję do 85 i tak powtarzający się cykl, aż będę stał na bfie koło 12-13%
Czy ten plan ma jakiś sens? Czy możliwy jest spadek bfa w taki sposób?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
bierz 5-10g. w każdy dzień- to co zacząłeś to właściwie dopiero początek, myslę, ze 3-6 miesiący to taki już przeciętny cykl

...i choc trudno dokładnie okreslić czy są różnice w formie tej czy owej kreatyny to z doświadczenia wiem, ze monohydrat niekoniecznie musi być formą najlepszą, czy nawet równorzędną do wielu innych, ale nie o tym tutaj jest dyskusja, w każdym razie nie jest powiedziane, ze i na tym nie zrobisz dobrego cyklu, lecz trzeba pamiętać, ze to jakby nie było dodatek jednak...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4768
Witam:)
Robisz albo mase albo rzezbe robic posrednio mozna robic tylko czysta mase miesniowa ale na tym sie nie redukuje :)
Dziwie sie ze osoba z twoim stazem nie wie takich rzeczy , zrob najpierw konkretnie mase a potem sie zredukuj i bedziesz wiedzial cos masz niedopracowane i nad czym sie skupic na kolejnym cyklu masowym , ja tak robilem . Jesli nie bierzesz zadnych saa to raczej masz lipomastie wiec raczej nie ma co sie martwic :) Pozdrawiam

"Uznanie należy się człowiekowi, który jest na arenie; którego twarz naznaczona jest pyłem, potem i krwią; który odważnie dąży do celu; który myli się i wkrótce ponawia próbę; który w końcu zna triumf wielkiego osiągnięcia; i który jeśli nawet przegra, przynajmniej przegra dając z siebie wszystko, tak że jego miejsce nigdy nie będzie z tymi chłodnymi i tchórzliwymi duszami, które nie zaznały ni zwycięstwa ni porażki" -Theodore Roosevelt

Jesli pomoglem uraduj sogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): to chyba nie potrzebne

to najważniejszy punkt w ankiecie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2310
Najważniejszy punkt by odpowiedzieć czy to dobry pomyśl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
By się do czegokolwiek się ustosunkować , trzeba poznać twój obecny poziom wytrenowania , staż czy wizualność sylwetki wiele nie mówi .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2310
Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): Przysiad 100x4-6
Martwy 100x8 WL 105.

Mike, byłem ciekawy ponieważ dużo osób ode mnie z siłowni takimi planami ćwiczy, zawsze jechałem najpierw masa potem rzeźba lecz chciałem coś nowego, lecz widzę, że nie potrzebnie.
A żeby nie zakładać nowego tematu, to jeszcze chciałbym się was dopytać, kończę właśnie cykl na kreatynie (olimp xplode) no i niestety nie zauważyłem po niej jakiejś reakcji na organizm, po prostu nie działa. Czy mogę np. przerwać ten cykl ( obecnie z 1/4 puszki została, moze troche mniej) i wziąć zwykły monohydrat? Czy raczej odczekać pewien czas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Miedzy kreatynami nie ma różnicy to efekt placebo , nie spotkałem jak i mądrzy ludzie także żadnych badań które by pokazywały by dana forma kreatyny wpływała lepiej od drugiej na formę sportową .

Moim zdaniem możesz zrobić z powodzeniem lekką redukcję w tym momencie i po wakacjach zacząć budować masę mięśniową .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2310
Znaczy, czytałem różne opinie o xplodzie no i mówią ludzie też, że nie działa na nich tak samo jak zwykły monohydrat.. Czyli mógłbyś odpowiedzieć konkretnie na pytanie czy mogę przerwać i wziąć drugą ? czy potrzebny czas odczekania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Ile czasu brałeś XPLODE ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2310
Od 20 lipca do teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Szczurek
Od 20 lipca do teraz


przecież dziś jest 20 lipca ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW (A,B)

Następny temat

Plan treningowy.

WHEY premium