SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobry chleb

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 84
Jak wybrać dobry chleb? Jadłem chleb zytni pełnoziarnisty 450g. firmy Oskroba ale dłuzej chyba nie dam rady, jest po prostu straszny w smaku. Na samą myśl wykręca mnie w drugą stronę. Czy jest jakiś zamiennik? czy te dobre chleby muszą być ciemne?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Szukaj chleba o najprostszym skladzie: mąka żytnia z wysokiego przemiału, woda, zakwas. Generalnie pieczywo nie jest najlepszym zródłem ww, można się go całkowicie z jadłospisu pozbyć.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94095 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667589
lecz też nie ma co popadać w paranoje , mam ochote jem chleb i wliczam w bilans i tyle

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5281 Napisanych postów 3170 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 53093
deja vu
Generalnie pieczywo nie jest najlepszym zródłem ww można się go całkowicie z jadłospisu pozbyć.






Zmieniony przez - krzyzu9218 w dniu 2017-04-10 20:10:11

Zmieniony przez - krzyzu9218 w dniu 2017-04-10 20:16:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Ważne żeby były na zakwasie Jak Ci nie smakuje żytni pełnoziarnisty to jedz żytni jasny lub pszenny graham albo nawet orkiszowy - zamienników masz mnóstwo

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
krzyzu9218
deja vu
Generalnie pieczywo nie jest najlepszym zródłem ww można się go całkowicie z jadłospisu pozbyć.







Zmieniony przez - krzyzu9218 w dniu 2017-04-10 20:10:11

Zmieniony przez - krzyzu9218 w dniu 2017-04-10 20:16:56



napisałam że można, nie że trzeba.

Jak człowiekowi nie smakuje, może nie jeśc chleba. W znaczeniu, że nie jest tak, że w "dobrej diecie" musi być chleb pełnoziarnisty. Albo płatki owsiane Często, ktoś pisze, że nie daje rady jeśc owsianki, a zmusza się, bo mu się wydaje, że bez tego ani rusz.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 84
O dziękuje bardzo za pomoc Pozatym usunięcie chleba? w takim razie jajka, makrele czy tuńczyka z kaszą? A korzystając z okazji, jakie są dobre zródła WW na szybko poza pieczywem, które jak ktoś pisał wcale takie dobre nie jest? Wafle ryzowe? coś pozatym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Tu jest ściągawka co do ww. https://www.sfd.pl/WĘGLOWODANY,_jakie_wybierać_Z_czego_czerpać_-t1135388.html  Natomiast wbrew pozorom kasza do wędzonej ryby bardzo pasuje. Jajka spokojnie można zjeść same - kwestia przełamania przyzwyczajeń, rano możesz zrobić omlet z płatkami albo bez, można jeśc śniadania białkowo-tłuszczowe. Ważne żeby dieta była urozmaicona, nawet jak znajdziesz najlepszy chleb, albo sam go zrobisz i będzie on głównym żródłem ww to nie będzie dobrze. Generalnie chyba wszystkie ww są szybkie - ryż 10 minut, owoce od ręki Wafle ryzowe od czasu do czasu, bo to bardzo przetworzony produkt, praktycznie pozbawiony wartości odżywczych (zaraz ktoś tu na mnie tsunami wyśle)

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627364
Chleb uwielbiam i sobie nie wyobrażam dnia bez. Ale piekę sama na zakwasie - żytnio/orkiszowy (w różnych proporcjach w zależności od ochoty). Mąka z młyna nie ze sklepu, zakwas, sól i siemię lniane - starcza na 1/2 tygodnia. Po uzyskaniu pewnej wprawy jest to czynność dla mnie tak rutynowa jak mycie zębów. A i na wyjazdy zabieram zawsze ze sobą. Ostatnio wchodziłam do restauracji w dobrych hotelu i mnie zatrzymali, żartobliwie tłumacząc, ze chleba mają kilka rodzajów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5281 Napisanych postów 3170 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 53093
Paatik, tylko jeśli ktoś uwielbia zwykły chleb to taki Twój domowy nie ma prawo z nim nic wspólnego ;)
Oczywiście wiadomo, że jest milion razy lepszy ;) Sam bym taki zrobił ale niestety brak czasu ;/ Na święta jedynie udaje się coś samemu upiec ;)


Co do kaszy to ten przepis jest bardzo fajny.
http://m.sfd.pl/Chleb_gryczany_bezglutenowy_BEZ_MĄKI_by_Malinowa-t1133703.html



Zmieniony przez - krzyzu9218 w dniu 2017-04-11 14:39:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szynka włoska

Następny temat

Ciastka z fasoli by Cod123

WHEY premium