SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobry Pomysł!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak se myślę, olimp zatrudnia wielu speców dietetyków, mixerów, i medyków pewnie
Moze ktoś z nich ( bo pewnie jest nadzór z firmy na tej stronie) poda jak powinna wygladac długoterminowa np. roczna suplementacja z rozłozeniem na cykle
Jakie preparaty łaczone ze sobą dadza najlepsze efekty, które stosowac stale a które okazjonalnie dla maxymalizacji efektów
Proponuje równiz jak da rade moze dla dwóch grup dla ludzi którzy są oszczedni i dla tych którzy lubia w ten sport inwestować
Czekam na obie propozycje!

spec. suplement

Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2002-12-04 17:46:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1346 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11109
manijaq : no jooz dawno powinni dziwie sie tylko ze na gloownym sfd dalje go mam

szukala: bede zobowiazany , koszty suplementacji nie graja roli. ma to byc konkretne i sqteczne

pozdroovka Puff


www.dudi.pl
www.kulturystyka.com.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miejmy nadzieje ze nie beda bazowac tylko i wylacznie na olimpowskich produktach.


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"

Zmieniony przez - Coolbart w dniu 2002-12-04 17:57:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Coolbart... obudź się

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cool ale wypaliłeś!

spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816



"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
))))))))))))))))))coolbart cool:)
napewno beda bazowac na produktach cybera)))
Bull...jeszcze mojej diety nie sprawdziłes...a juz chcesz nowa :zartuje ;)
pozdro
to ja wasz --bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uwazam iz jest dobra skonsultowałem to z 3 osobani z forum i tez maja o tym co napisałeś dobre zdanie!
Nie stosuje jeszcze bo jestem na diecie tłuszczowej( pewnie do konca roku)
A to, ze tu zadałem podobne pytanie to oznacza ze szukam, szukam i jeszcze raz szukam


spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
spoko,jak skonczysz diete tłuszczowa a chcesz bardziej sie pobawic (bez ogladania sie na koszta to stuknij priva)

pozdro
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to stuknołem!

spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To i ja stukne.


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Bigger i spółka....jesteście troche dziwni.
To jest forum DYSKUSYJNE jak macie coś ciekawego to napiszcie posta a nie wysyłacie sobie tworząć kółko wzajemnej adoracji. Może większość skorzysta.

No chyba że to są tak bardzo tajne dane na których wygrywają nasi mistrzowie i nie wolno ich ujawniać......

KAIN
Minister spraw wewnętrznych w dziale Liga NHB ,główny garkotłuk działu Odżywianie ,wielki elektronik działu Muzyka, film i książka

"Basketball,golf,football they take one ball ...No Holds Barred takes two "

Zmieniony przez - KAIN w dniu 2002-12-04 20:12:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czemu tu jest inny kolor?

Następny temat

Co tu będzie?

WHEY premium