SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobre buty trekkingowe

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2246
jak w temacie. znacie jakies konkretne modele dobrych butow trekkingowych? mile widziane zdjecia.

..::Moderator działu Militaria::..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 792 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5312
Polecam buty firmy Salomon najlepiej z goretexem. I najważniejsze to to aby były za kostkę.
1

Ubóstwiam nic nie robić
Kocham tracić czas
Lubię ciągle marzyć
Uwielbiam długo spać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1808 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12381
nie lepiej asolo a lbo skarpa? salomony są chyba trochę przereklamowane, asolo np. to solidna firma napewno a cena porównywalna

booe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 292 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 869
W Decathlonie jest sporo butow Quechua ja mam tej firmy buty maja juz rok jak narazie sa w bardzo dobrym stanie a sporo w nich chodzilem i pod morym i po suchym polecam spoko firma i ceny tez maja przystepne.

exstremalna gra zespołowa!! Najfajniejsza pod Słońcem!! http://www.sfd.pl/temat125188/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 792 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5312
Polecam to co znam - chodzę w nich po górach od około 5 lat i są jak nowe. Nie przemakają i nigdy mnie nie obtarły. Trochę ciężkie no ale to w końcu buty trekingowe.
Polecałem takie buty znajomej ale uparła się na jakieś tańsze o 2 bańki. Gdy poszliśmy razem w góry to po około 100metrach jej buty się rozpruły!!!
Co tanie to drogie!!!
Polecam również w ciemno buty firmy La sportiva

Ubóstwiam nic nie robić
Kocham tracić czas
Lubię ciągle marzyć
Uwielbiam długo spać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 792 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5312
korian,
a tak w ogóle to kupiłeś jakieś buty trekingowe? pytam bo chętnie usłyszę opinie na ich temat.

Ubóstwiam nic nie robić
Kocham tracić czas
Lubię ciągle marzyć
Uwielbiam długo spać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1808 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12381
ja nie mówie ze salomon to zła firma mój kumpelk też już pare lat w nich chodzi i jest ok
wydaje mi sie jednak że są bardziej pewne firmy a ceny porównywalne

booe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 26 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 116
Butów trekkingowych najlepiej poszukać tutaj https://allani.pl/wyszukaj/buty-trekkingowe lub na innych tego typu stronach, które zbierają i zestawiają oferty z różnych sklepów. To najłatwiejszy sposób, żeby przejrzeć możliwie jak najwięcej różnych modeli, a to z kolei zwiększa prawdopodobieństwo, że znajdziemy to, czego szukamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 45
Dobre buty trekkingowe zrobił adidas, fajne promocje na nie mają w sklepie 11teamsports. Kiedyś w adidasie widziałem tylko dobre stroje piłkarskie buty itp., ale żeby buty trekkingowe zrobili w tak świetnej jakosci, to się nie spodziewałem. Są warte swojej ceny ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 232
Chodzę Adidas za kostkę i wcale noga się nie poci tak jak sądziłem ze będzie. Do tego swietnie się sprawdzają nie tyle przy wchodzeniu co z powrotem. Po zejściu na dół mam zawsze w plecaku buty do biegania, zmieniam i stopa odpoczywa. https://bestshoes.com.pl/pl/c/Trekkingowe-Gorskie/72 Dobrze jest szukać promocji w sklepach internetowych. Tutaj jest dobra promocja na trekkingi adidas.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 41 Wiek 35 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 179
Ja szukam takich butów trekkingowych ale zimowych w góry.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DO FANOW KOSZYKOWKI !

Następny temat

Trial - Bydgoszcz

WHEY premium