SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobranie suplementów (MMA)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 163
Witam. Pisze ponieważ chciałbym prosić o pomoc w doborze suplementów. W temacie suplementacji nie jestem najlepszy wiec może pomożecie.

Troche napisze o sobie:

Mam 17 lat, waże 100-101 kg, wzrost 194cm. Od 7 miesięcy ćwicze mma. Przed mma około rok ćwiczyłem krav mage. Mam 3 treningi tygodniowo oraz staram sie raz w tygodniu podskoczyć na siłke. Wcześniej miałem już jeden cykl (ponad miesiąc, 5tyg)na samej kreatynie (Trec CM3). Ten cykl miałem około 3-4 miesiące. Jeszcze wcześniej cyl na Fat burnerze i Karnitynie. Co do mojej budowy to mam tłuszczu. Od stycznia zbiłem 11kg.


Głównie chciałbym uzyskać jak najwiecej na masie mięśniowej ! Na sile również bardzo mi zalezy.


Zastanawiałem sie nad Nitrobolonem II i Hard Masem Treca. Bardzo proszę was o pomoc, chciałbym wybrać cos naprawde dobrego.

Budżet jakim dysponuje to 300-400zł.

Czekam na waszą pomoc :D

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
tylko problemow jest pare.:
-jestes troche za mlody na taka mase supli...wg mnie...skupil bym sie na dobrym odrzywianiu ewentualnie mono.i odrzywka bialkowa dla uzupelnienia..
- przy jednym treningu w tygodniu na podskoku to nic nie zdzxialasz.
-szczerze 3 treningi mma w tygodniu to nie jest duzo takze sadze ze nie potrzebnie myslisz o takich suplach.

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 163
3 treningu to mało ? o0 Wiem ze to nie jest wykonywana az tak wielka praca jak na siłce przez te 1,5-2h ale ma to różwnież jakis tam wpływ. Za niedługo zaczynają sie wakacje więc postaram sie ułożyć jakiś mądry plan ćwiczeń na siłke oraz mysle ze znajde czas aby odwiedzić siłke chociarz 2 razy w tygodiu. W wakacje zapewne bede w dni wolne od treningów mma uzupełniał to siłownią.


Jeżeli ten zestaw co wybrałem jest nieodpowiedni to poprosze abyście doradzili, w moim gronie (podobny wiek) czesto widze jak ludzie jadą na nitrobolonie. Co do bulka to żadko.

Chętnie zobacze wasze propozycje :D


Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 163
Dzięki za link, dużo info :P

Jeszcze mam takie pytanie, układa ktoś diety na tym forum ? Ponieważ samemu mi sie nie chce i nie do konca potrafie. Jaki mniej wiecej koszt.


Co do suplementów to myśle że wezme nitrobolon i jakies białeczko. Może doradzicie ?


Bardzo ciekawą propozycją wydaje mi sie ten zestaw.

"Id zestawu: 61
Nazwa: Przygotowanie pod zawody " --> moze troszko droższa opcja ale mysle ze bedzie skuteczna.



Ogólnie tak jak wspominałem, najbardziej zalezy mi na masie.


Z góry dziękuje za pomoc

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
mysle ze dobry zestaw wybrales!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 163
Wczoraj jeszcze rozmawiałem z kilkoma osobami na temat zestwu.

Większość osób poleca mi (do mojej budowy, mam troche tkanki tłuszczowej, nie duże i nie mało, poprostu śrendio)


- Bcaa (Olimp Bcaa Xplode)

- Białko (Syntrax Whey Shake)

- Kreatyna lub Stack (Nitrobolon II)

- Witaminy (Olimp Vita-Min Multiple Sport)

- Regenerator Stawów (Nutrend Flexit)



Dobry zestaw ? Mówili jeszcze zebym dołączył Tauryne ale nie wiem czy jest sens. Prosił bym was jeszcze o to czy to białko i bcaa co wymieniłem są dobre ?

Z góry dziękuje za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
wszystko fajnie ale nitro II zamienilbym na jakis jablczan/orotan kreatyny i szamal w stalej suplementacji - jesli juz brac kreatyne w Twoim wypadku. Moze byc porcja cell pumpa tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 337 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2652
Co do diety to ściągnij sobie po prostu Dziennik Posiłków...
Wpisz w google i kliknij w pierwszy link. Program odwala ponad 80% przy ustalaniu diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 163
anoxic, thx

nitrobolon raczej zostanie, większość mi go poleca, a czym będzie sie różnił energizer ?


Powiedźcie cos o tym Bcaa i białku, bo to dla mnie najważniejsze. Może zamienic na innej firmy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 163
anoxic to jest ten "by Dawid Orzycki" ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mega Cykl Na Masę!

Następny temat

Odżywka

WHEY premium