SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobranie Suplementów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17375
Siemka,
Wstawiałem pare postów na różne tematy i poprawiłem swoją dietę i treningi i odżywiam się już Dobrze.
Teraz chciałbym się dopytać o odpowiednie suplementy.
Wcześniej stosowałem monohydrat kreatyny ale przestałem na jakiś czas.
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała
2) wiek 15
3) waga/wzrost 174cm 62kg
4) staż treningowy pół roku
5) cel cyklu Wyrzeźbienie się
6) stosowane już wcześniej suplementy Białko kreatyna
7) stosowane wcześniej spalacze nie stosowałem
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od kreatyna
9) ilość dni wolnych od kreatyny miesiąc
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)
11)przewidziane finanse na cykl 100-150zł
12) uwagi i sugestie brak


Stosować lepiej jakieś białko kretynę?
jeśli kreatynę to jaki rodzaj kreatyny najlepiej?
I mam jeszczę prosbę o dobranie witamin,Czy ZMA od was by mi coś dało?
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699304
Możesz wrzucić kompleks witamin i ewentualnie odżywkę białkowa jeżeli będą braki w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
ale czego oczekujesz po zma, to sa minerały, jak amsz niedobory to Ci coś dadzą. Jak będą jakieś braki w o odzywianiu to białko/gainer mogą się przydać

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 292 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13190
Ogólnie to chore, że chcesz sie ''rzeźbić'' majac 15lat i co najlepsze ważąc 62kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699304
Młody zapewne myśli o wyrzeźbieniu jako o budowie miesni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17375
Tak miałem na myśli o budowę mięśni :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17375
anubis84
ale czego oczekujesz po zma, to sa minerały, jak amsz niedobory to Ci coś dadzą. Jak będą jakieś braki w o odzywianiu to białko/gainer mogą się przydać



W opisie zma jest że POWODUJE WZROST MASY MIĘŚNIOWEJ I SIŁY i się chciałem dopytać czy rzeczywiście tak jest :?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17375
A co z kreatyną jaki rodzaj?
monohydrat
jabłczan
czy jakieś staki kreatynowe:?


Zmieniony przez - wieszak11 w dniu 2018-07-08 00:17:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Wszędzie tak można napisać, na opakowaniu z ryzem też można napisać ze buduje masę, mono Ci wystarczy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17375
anubis84
Wszędzie tak można napisać, na opakowaniu z ryzem też można napisać ze buduje masę, mono Ci wystarczy.


Jeszcze jedno pytanie,
Czy to prawda że jak się bierze mono i malo sie pije to zbiera się woda w policzkach i twarz się robi tzw gruba?


To z suplementów
Zma+b6 od sfd
Monohydrat kreatyny

Tylko tyle czy coś jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Tego jeszcze nie słyszałam. Nie, woda w policzkach Ci się nie zbierze, tak jak i w lewym uchu Jak będziesz miał za dużo kcal i będziesz się otłuszczał to ten tłuszcz też odłoży się tam gdzie będzie chciał, nie ma na to wpływu, tak samo jak i miejscowego spalania tłuszczu.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Superb

WHEY premium