SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobranie Suplementów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17375
deja vu
Tego jeszcze nie słyszałam. Nie, woda w policzkach Ci się nie zbierze, tak jak i w lewym uchu Jak będziesz miał za dużo kcal i będziesz się otłuszczał to ten tłuszcz też odłoży się tam gdzie będzie chciał, nie ma na to wpływu, tak samo jak i miejscowego spalania tłuszczu.


A właśnie jak mowa o lewym policzku,to możliwe jest że mam lewy policzek grubszy od prawego?
Bo czuje jakby mi pulsował czy coś a z prawym nie mam problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Sporo zależy od diety, jak jest kiepska mozna podłapac wody i etdy wydajesz sie pełniejszy. Tu nie ma tak że jedna część ciała złapie wody druga nie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
wieszak11
deja vu
Tego jeszcze nie słyszałam. Nie, woda w policzkach Ci się nie zbierze, tak jak i w lewym uchu Jak będziesz miał za dużo kcal i będziesz się otłuszczał to ten tłuszcz też odłoży się tam gdzie będzie chciał, nie ma na to wpływu, tak samo jak i miejscowego spalania tłuszczu.


A właśnie jak mowa o lewym policzku,to możliwe jest że mam lewy policzek grubszy od prawego?
Bo czuje jakby mi pulsował czy coś a z prawym nie mam problemu.


Nie wkrecaj sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17375
anubis84
Sporo zależy od diety, jak jest kiepska mozna podłapac wody i etdy wydajesz sie pełniejszy. Tu nie ma tak że jedna część ciała złapie wody druga nie.


dietę mam taką jak pisałem

sniadanie jajka 2-3 albo owsianka
potem shake na mase
obiad to co mamka da
kolacja jakieś płatki cornflakes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17375
flex1976
wieszak11
deja vu
Tego jeszcze nie słyszałam. Nie, woda w policzkach Ci się nie zbierze, tak jak i w lewym uchu Jak będziesz miał za dużo kcal i będziesz się otłuszczał to ten tłuszcz też odłoży się tam gdzie będzie chciał, nie ma na to wpływu, tak samo jak i miejscowego spalania tłuszczu.


A właśnie jak mowa o lewym policzku,to możliwe jest że mam lewy policzek grubszy od prawego?
Bo czuje jakby mi pulsował czy coś a z prawym nie mam problemu.


Nie wkrecaj sobie


mam właśnie takie odczucie że coś z lewym jest nwm czm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
odżywianie nie powala na nogi , słabo to wyglada, co to jest szejk na mase, same płatki też słabo wygladają

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
rejonizacja rozkladu tkanki tluszczowej zazwyczaj dotyczy miejsc predysponowanych do funkcji magazynowania
na pewnoe nie beda to poliki

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17375
anubis84
odżywianie nie powala na nogi , słabo to wyglada, co to jest szejk na mase, same płatki też słabo wygladają

szejk na mase to :
300ml mleka
5łyżeczek płatków owsianych
3łyżki masła orzechowego
2 banany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17375
TomQ-MAG
rejonizacja rozkladu tkanki tluszczowej zazwyczaj dotyczy miejsc predysponowanych do funkcji magazynowania
na pewnoe nie beda to poliki


to już sam nie wiem o co chodzi bo od miesiąca jakoś tak mam że cos mi pulsuje w lewym policzku/przy uchu byłem u lekarzy i mowia ze jest ok ;c
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17375
anubis84
odżywianie nie powala na nogi , słabo to wyglada, co to jest szejk na mase, same płatki też słabo wygladają



to co w diecie do zmiany?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Superb

Następny temat

Kreatyna a alkohol

WHEY premium