SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobra DECA????????????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 290 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9714


Czy ta deca jest orginalna ??? i czy wogole ktos bawi sie w podrabianie deki??????? Cos podac numery serii ??

Dzikie węże !!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wygladaja na dobre ale nigdy nie mozna tego stwierdzic w 100%
Mam identyczna pisze na niej oss holland ale jest ona z grecji (greckie ulotki itd) z tego co wiem w grecji produkuja ja na holenderskiej licencji czy jakos tak
p.s a z tego co wiem ta jest najczesciej podrabiana a ja dopiero co zaczalem cykl i jezeli bedzie szla masa tzn ze jest git :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1120 Wiek 109 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17910
Ta deka wyglada mi na orginal

Pozdrawiam
banann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 364 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15065
Poszuka troche w archiwom to sie dwiesz jak rozpoznac orginal od lipy.
jest tam mnustwoo arty o dece.
Deka holederska jes najczesciej podrabiana i jest bardzo ciezko dostac orginalna.



cze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 290 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9714
NO w sumie totez mam w pudelku instrukcje grecka ! A z tego co wiem to jest to greka deka na patencie holenderskim (tak mowil sprzedawca)
macie po sogu!!!

Dzikie węże !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ta na zdjeciu jest orginalna bo to nie jest zdjecie twojej deca tylko zes je z archiwum wygrzebal ale jesli masz taka sama to jest legit, sprawdz sobie smak- taki oleisty archaidowy ma szczypac w jezyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 290 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9714
No wygrzebalem bo mam taka sama i niebylem pewien czy napewno jest dobra !!! a co do smaku to jest nieprzyjemny dla jezyka moze i arachidowy ( zeby wiedzies bym musial chyba cała fiolke wypic )

Dzikie węże !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jaka cala fiolka co ty mowisz? po prostu jakies 15 mint wczesniej nic nie jedz, zeby bylo neutralnie w gebie, normalnie napelni strzykawke i oblisz igle i tyle jak bedzie GI smak to wal zastrzyka w dupskooo heheheheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
KASZKIET zapomniales jeszcze dodac zeby oblizal igle ktora nabiera srodek,a nie ta co wstrzykuje w dupe,bo tej raczej nie polecam oblizywac zreszta lepiej puscic kropelke na palca i dopiero liznac.

"BYŁY KAPITAN KOMANDO FOKI I OBECNY GROMU K.C. RAYBACK"
-----<<<<<<<< >>>>>>>>-----

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehehe no wiadomo Klecjun ze o to mi chodziło
a tak na marginesie to fajna fota, ja tez sobie chyba cos nowego wrzuce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 290 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9714
no wiadomo ze niecała fiolke zartowalem sprobowaem sobie resztke co zostala w szyjce sztrzykawki jakies dwie kropeli i stwierdzam ze jest ok !

Dzikie węże !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie znacie najlepsze substancje odtruwające po i w trakcie cyklu z metanabolu?

Następny temat

(T3)T4 Hormony tarczycy-krótko,szybko i na temat

WHEY premium