SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Dobór Treningu przy problemach z kręgosłupem

Ankieta - proszę o pomoc

Płeć Mężczyzna
Wiek 29
Waga 80
Wzrost 184
Cel treningowy Redukcja masy ciała
Staż treningowy na siłowni Długa przerwa
Uprawiane inne sporty Bieganie , wcześniej przez 5 lat sporty walki
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) Zwykła ławka prosta i skośna , hantle , gryf prosty , łamany
Dieta Obecnie zbilansowana na poziomie 2200 kcal ( Co 2-3 tygodnie obcinam po 100 kcal , start od 2400 kcal) 200 g Białka - 70 g Tłuszczy - 190 g Węgli
Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje) Kontuzja pleców odcinek L-S
Zażywane suplementy Białko i Witaminy
Ostatnio przerabiany plan Plan podany powyżej
Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc) Obecnie nie mierzyłem maksów .
Wysłana -
PanOs
Korzystają już z tego że chce doprowadzić się do stanu użytkowania jakie inne badania warto wykonać pod kontem sportu ? Dostałem takie zalecenie od znajomego trenera ( Pełna morfologia z rozmazem , witamina d3 , fosfokreatyna , glukoza , insulina , cholesterol z frakcjami , trójgliceryny , próba wysiłkowa )

Jeszcze do tego byś sobie mógł machnąć hormony ewentualnie jeszcze cały lipidogram.
Wysłana -
Jest jakiś specjalny pakiet medyczny gdzie mogę sobie wykupić cały zestaw takich badań ? U mnie w LuxMed muszę mieć skierowanie od internisty i kardiologa aby takie badania wykonać.
Wysłana -
PanOs
ronie220
Pod czyim okiem będziesz przechodził rehabilitację ?

Mam zaprzyjaźnionego fizjoterapeutę który zajmuje się też piłkarzami

Całe szczęście, bo już myślałem, że bedziesz pracował pod okiem jakiegoś rehabilitanta z nfz. W moim przypadku ograniczało się to do wykonywania ćwiczeń dla starych dziadków, które można znaleźc w gazecie typu Pani Domu.
Wysłana -
PanOs
Jest jakiś specjalny pakiet medyczny gdzie mogę sobie wykupić cały zestaw takich badań ? U mnie w LuxMed muszę mieć skierowanie od internisty i kardiologa aby takie badania wykonać.

Kojarzę są takie pakiety medyczne w ramach, których możesz sobie zrobić takie badania ale ja z reguły robię to prywatnie bo musiałbym odwiedzić 5 specjalistów żeby zrobić porządnie badania, a jeszcze połowa by powiedziała, że nie ma podstaw do zlecenia badań.
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź