SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobór planu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5494 Napisanych postów 16336 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 328160
Witam potrzebuje pomocy w doborze planu treningowego, celem jest redukcja. Obecnie trenuje systemem push pull legs 5x w tygodniu.
Push pull podzielone mam na siłowy i hipertroficzny.
Trenowalem tym systemem myślę że grubo ponad pół.roku
Trochę informacji o mnie:
Wiek:24
Waga;80kg
Wzrost;175cm
Staż treningowy ok 4lat z przerwą prawie 3/4roku
Pomiary silowe:
Przysiad tylni:90kg 3x3 100kg:2 110kg:1x
Martwy ciag:klasyka dawno nie robiłem, w sumo 160kg:2x
Poziomej na sztandze długo nie robiłem, robię głównie sztangielkami 37.5kg 10p
Wycisk sztange nas głowę:50kg 5x5p

Interesuje mnie redukcja.
Stan zdrowia: Dobry, kontuzji aktualnie nie mam żadnych, przerwą spowodowana była guzkiem w pachwinje(do tej pory nikt nie wie skąd sie to wzielo)
Ciężary również nie są zadowalające, a to z racji tego, że długo długi czas zmagalem się z wysokim ciśnieniem e w oku i z zapaleniem tęczówki.
Trenuje na profesjonalnej siłowni, ale dużego wyboru maszyn typu hammer nje ma.
Dopingu nie stosuje
Suplementacja: witaminy i minerały, omega 3, zma, kreatyna, myślę nad kupnem cytruliny i beta alaniny.
Także same podstawy.
Czy stosujesz spalacze: obecnie korzystam ze spalacze.

Będę bardzo wdzięczny za wskazówki,
Pozdrawiam:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777662
A jaki plan Cię interesuje. Dalej coś w klimatach push pull czy partia raz w tygodniu?

Jak sprawa wygląda z ciśnieniem? Ogarnięty temat?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5494 Napisanych postów 16336 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 328160
Plan push pull misie podoba, Śmiał o mógłbym lecieć nim dalej:)
Tak cisnienie już ogarnięte,mogę spokojnie cwiczyc:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777662
Hellboys
Plan push pull misie podoba, Śmiał o mógłbym lecieć nim dalej:)
Tak cisnienie już ogarnięte,mogę spokojnie cwiczyc:)


To jak możesz wrzuć wcześniejszy plan i ile dni nam zostaje do rozdzielenia może wystarczy jakaś modyfikacja obecnego.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5494 Napisanych postów 16336 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 328160
Poniedziałek push siła
Wyciskanie sztangi słów dodatni:4x5
Wyciskanie sztangi poziomo:4x 5p
Rozpietki Rozpiera ze sztangielkami 2x 12p
Ohp:4x5p
Wznosy bokiem:3x12p
Pompki na poreczach 3x5

Wtorek pull siła
Podciaganie na drazku 3x
Pendley row:5x5
Wioslo sztangielka:4x8-10
Przeciąganie chwytu V do brzucha 3x 8-10
Racja pull 3x 5
Uginanie ramion ze sztanga 3x 6-8p

Środa nogi
Przysiad 5x5
Suwnica 4x 12p
Przysiad bulgarski:3x12
Hip thrust: 4x5
Uginanie podudzi stojac:4x12
Od czas do czasu wpadamy jeszcze 2-3serie żurawia bez obciążenia ile dałem rady ł

Czwartek push hiper
Wyciskanie sztangielek skos dodatni 4x12
Wyciskanie sztangi skos ujemny:4x12
Rozpietki w bramie 3x12
Wyciskanie na maszynie(barki) 4x 12
Wznosy bokiem w bramie:3x15
Francuz sztanga/sztangielkami leżąc na lawce:3x 10-12
Prostowanie z linka:2x 12-15

Piątek pull hiper:
Wioslowanie sztanga nachwyt: 4x 10-12
Wnioskowanie koncem sztangi:4x 12
Ściąganie drążka do klatki:3x12-15
Narciarz:3x15p
Uginanie ramion ze sztangielkami 3x12
,,21" 2x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5494 Napisanych postów 16336 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 328160
Jeszcze dodam, że jak w poniedziałek wtorek i środę ćwiczy mi sie świetnie, tak w czwartek i piątek czuje że energii jest mniej, nie wiem czy ma to sens, Ale dosyć często przed treningiem w pracy mam lenia itp, a w trakcie treningi z minuty na minutę nakręca sie i w połowie treningu często czuje, że to dopiero to, wtedy już jest siła do treningu:p
Nie biore przedtrenjngowek, a spalacz biore dobre 45min przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777662
Powiem Ci, że ja bym takich izolacji w dniu siły nie dawał tylko tam dał wielostawy na ciężarach, a te właśnie izolacje i mind muscle zabawy w dzień hipertrofii.

Bo plan wygląda solidnie, ale można byś się pobawić intensywnością jeszcze

A dieta dopięta?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5494 Napisanych postów 16336 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 328160
Aktualnie jakieś 2300kcal 180g B, 50-60 tłuszczu i reszta wegle:)
Czyli w planie pozamieniac tylko niektóre ćwiczenia? Jakbyś to rozłożył?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5494 Napisanych postów 16336 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 328160
Mógłbyś rozwinąć, co masz na myśli onzwiekszeniu intensywności:) będę bardzo wdzięczny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777662
Jak masz plan z podziałem na siłę i hiper to właśnie. Ten dzień siłowy bym ograniczył do kilku ćwiczeń i tam intensywność bym podnosił czyli większy ciężar, ale bez zabawy w jakieś izolacje. Siła i koniec.

A w dniu hiper można się pobawić. Choć z drugiej strony też trzeba ostrożnie podejść bo na niskiej podaży jedzenie żebyś się nie zajechał.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5494 Napisanych postów 16336 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 328160
to co zostawać przy tym planie? co myślisz zeby np, jak robilem do tej pory w pon i wtorek push pull silowo, to teraz np pon push Siła, wtorek pull hiper, środa nogi, czwartek push hiper, w piątek pull siła, ma to sens?
Również myślalem, żeby rozłożyć na trening 4x w tygodniu (Poniedzialek, Wtorek, Czwartek, Piątek, robię Push, pull, Legs, Push) a następny poniedziałek zaczynam od Pull
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split x4

Następny temat

do oceny

WHEY premium