SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do znawcow

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc! Na silce cwicze juz od kilku lat i od jakiegos czasu nie moge zrobic wiekszych postepow nawet spozywajac duze ilosci suplementow. Dlatego zdecydowalem sie na zakupienie 200 tab metki. Wiem ze biorac mete trzeba to uzupelnic bialkiem dlatego mam zamiar wziasc do tego Olimpa 80. Po zakonczeniu cyklu mety chce zapodac kreatyne + moze jakies carbo zeby zachowac jak najwiecej masy. Czy uwazacie ze to co wymyslilem ma jakis sens? Dzieki za odpowiedzi. Nara
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie mam za duzo czasu wiec napisze tylko o tym do czego sie przyczepiles a wiec:
pas: za duzo
dlaczego tak napisalem???
nie jestem kolesiem ktory chodzi z wielkim obwislym brzuchem ale chcialbym aby byla na nim wyrazna kostka a nie tak jak teraz jej zarys (mam troche tluszczu ale naprawde niewiele) a co do reszty:
jem rzeczy bogate w biaklo jak i w weglowodany (np ryz) a co do tluszczow to ostatnio je troche ograniczylem a powod tego......(sam sie domysl)
reszty moich wymiarow nie podalem gdyz nie jest to jeszcze to do czego chcialbym dojsc.
Moze niektore moje wypowiedzi byly zle napisane ale to tylko dlatego ze nie mam zbyt wiele czasu i kompa wlaczam tylko na kilka minut dziennie

Przeczytalem twoj profil i jezeli to wszytko jest prawda to gratuluje wynikow ale nastepnym razem nie wyjezdzaj do nikogo tak ostro bo niektorzy wchodza tu wlasnie dlatego ze nie wiedza niektorych rzeczy i oczekuja pomocy a nie wrzutow i krytyki

Nara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
200 sztuk metanabolu to stanowczo za duzo.
Ja sam mam za soba 3cykle i najwiecej mety na cykl wypadlo mi 140tabletek.
Czego zaluje bo o wiele mniejsze ilosci mysle ze rownie dobrze by podzialaly(efekt troszke mnie pobolewa watroba:()
Jak na I cykl zacznij lepiej przygode z DECą ,WINEM.
A jezeli zalezy ci tak bardzo na tym metanabolu to wez(twoj wybor) z 50 tabletek nie wiecej!!!!!!!

MARTIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Wedlug mnie to co wymysliles nie ma wiekszego sensu. Skoro nie mozesz juz robic postepow - to jest to znak, ze najwyzsza pora cos zmienic - i nie koniecznie chodzi mi tu o branie metanabolu - zreszta to wcale nie jest cudowny srodek - jezeli ktos w Twoim wieku ma trudnosci z robieniem postepow naturalna droga, to metanabol niewiele tu wniesie. Moze powinienes przemyslec calosciowo swoj program treningowy i wprowadzic do niego jakies wieksze zmiany. Pozatym co dla Ciebie znaczy "spozywac duze ilosci suplementow" ? Pytam, bo niektorzy uwazaja, ze jezeli np. spozywaja 10 tabletek Glutarolu Olimpa to jest to naprawde duzo - wszak producent zaleca te 10 tab. jako maksymalna dzienna dawke. Niestety taka dawka to doprawdy niewiele. Aktualnie dzienne spozycie glutaminy w moim przypadku odpowiada 100 tabletkom Glutarolu - i to jeszcze nie jest max. jezeli chodzi o zastosowanie glutaminy w kulturystyce. Dlatego prosilby Cie o rozwiniecie tamatu odnosnie spozywanych przez Ciebie suplementow - byc moze da sie jeszcze cos poprawic na "tym poziomie" i nie bedzie potrzeby stosowania Metanabolu w celu ponownego osiagniecia zadawalajacych przyrostow. Napisz tez slowko o diecie jaka stosujesz (ilosc spozywanego bialka, weglowodanow itp.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wez sobie na poczatek 2-3-3-2. Wychodzi 70 tablet. Przytyjesz spokojnie 6-8 kg bez spadkow. Malo? Wezmiesz wiecej przytyjesz 10 a spadnie 2-3. Lepiej z mniejszymi dawkami na poczatek bo na nastepny cykl bys musial ze 140 wpieprzyc. A 200 na I cykl to nawet nie mysl!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra dzieki za rady. Chyba jednak z nich skorzystam i wezme tej mety mniej - tak jak piszecie. A co do moich treningow to juz probowalem nie raz cos pozmieniac i nie dalo to praktycznie zadnych efektow.

Nara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha jeszcze jedno pytanie:
Co mam wziasc do tej metki bo chyba powienienem zwiekszyc spozycie bialka (tzn wiecej niz to z mojej dietki).
Dzieki za odpowiedzi.
Nara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 933 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14182
"Wiem ze biorac mete trzeba to uzupelnic bialkiem dlatego mam zamiar wziasc do tego Olimpa 80. Po zakonczeniu cyklu mety chce zapodac kreatyne + moze jakies carbo zeby zachowac jak najwiecej masy."

Pseudonim MaLyMC
Imię Dominik
Nazwisko *******
Miasto Konin
Województwo Wielkopolskie
Data urodzenia (rr.mm.dd) 1983-01-01
Waga (kg) 89,5
Wzrost (cm) 178
Biceps (cm) nie wiem
Klatka (cm) tego tez
Pas (cm) za duzo
Udo (cm) nie wiem
Wyciskanie-Klatka (kg) jak wyzej
Wyciskanie-Barki (kg) i tu podobnie
Przysiad (kg) no i znowu to samo
Martwy Ciąg (kg) nie bede sie powtarzal
Zainteresowania Przede wszystkim kulturystyka. Oprocz tego boks, internet no i maniury

JA P.I.E.R.D.O.L.E!!!

FACET! NIE DOSC, ZE NIE WIESZ, WSTYDZISZ SIE LUB NIE CHCE CI SIE WPISAC W PROFILU SWOICH DANYCH TO NIE MASZ ZIELONEGO POJECIA O DIECIE, TRENINGU I SUPLEMENTACJI!

I TY CHCESZ SIEGAC PO DOPING? PO CO? SKORO TWIERDZISZ, ZE ZMIANY WPROWADZONE W TRENINGU NIC CI NIGDY NIE DALY TO ZNACZY, ZE KAZDY TWOJ SYSTEM TRENINGOWY BYL DO D U P Y ! ALBO, ZE NIGDY JESZCZE NIE ZROBILES NA SILOWNI CZEGOS CO CHOC W POLOWIE PRZYPOMINALOBY TRENING! ZAPYTANY O DIETE NAWET NIE RUSZYLES TEMATU BO PEWNIE WYSZLY BY NA JAW W P I E P R Z A N E NA CODZIEN HAMBURGERY! A GDYBY KTOS CI POWIEDZIAL, ZE PODAZ BIALKA POWINIENES ZWIEKSZYC PRZEZ PICIE SPERMY STRZEPYWANEJ DO SLOIKA PRZEZ KUMPLI Z SILOWNI TO PEWNIE TEZ SPYTALBYS O TYM NA FORUM TAK JAK O TA METKE O KTOREJ NIE MASZ POJECIA!

WEZ SIE CHLOPIE OBUDZ! JAK CI SIE NIE CHCE TRENOWAC BO WOLISZ OPOWIADAC KAWALY NA SILOWNI ZEBY CHOCIAZ KTOS CIE POLUBIL TO ZGLOS SIE LEPIEJ DO MARATONU USMIECHU - TO CI PRZYSPORZY WIECEJ POPULARNOSCI BEZ PRZEKONANIA O KONIECZNOSCI STOSOWANIA DOPINGU!

DO martina i Włochacza KTORZY KOLEDZE "DORADZILI":

BEZ URAZY - UWAZAM, ZE WASZA GLUPOTA OGOLNA I WIEDZA NA TEN TEMAT DOROWNUJE AUTOROWI TEGO TEMATU!
JESLI JEDNAK "GODNOSC ZNAWCY" KTOREGOS Z WAZ POCZUJE SIE DOTKNIETA - PROSZE O SZCZEGOLOWE UZASADNIENIE WASZYCH PORAD! JESLI DOWIEDZIECIE TU NA FORUM, ZE TO CO DORADZILISCIE JEST SLUSZNE I POPRZECIE TO SOLIDNIE NA TYLE RZETELNA INFORMACJA BY ZBIC MOJE RACJE TO JEST TO MOJ OSTATNI DZIEN NA TYM FORUM.
ALE JESLI ZADNEGO Z WAS NIE STAC BY TEMU SPROSTAC TO POZOSTANCIE TU PRZY CZYTANIU POSTOW A PISZCIE DO LUDZI W SZATNI... %;)

NIEKTORE "PORADY" W WIELU POSTACH MAJA TAK ZENUJACY POZIOM, ZE POWINNY BYC USUWANE PRZEZ MODERATORA! TO ZBYT POWAZNY TEMAT BY KTOS KTO WZIAL 140 TAB METKI DORADZAL KOMUS WINO I DECE BO O TYM GDZIES POCZYTAL! ZABAWA STERYDAMI I HORMONAMI TO NIE DLUBANIE W ZEBACH! TO POWAZNE INGERENCJA W LUDZKI ORGANIZM WPROWADZAJACA OLBRZYMIE ZMIANY W WIELU JEGO MECHANIZMACH!

JA STARAM SIE PISAC ODPOWIEDZ NA TEMAT TYLKO GDY JESTEM ABSOLUTNIE PEWNY JEJ WARTUSCI DLA PYTAJACEGO A JESLI MAM JAKIEKOLWIEK WATPLIWOSCI NIE PISZE NIC! ZAUWAZYLEM, ZE SPICE, GOCHAN, 666 I ED ROBIA TAK SAMO! GDYBY ROBIL TAK KAZDY TO NIE BYLOBY TU 80% BZDUR NA 20% TRESCI I NIE TRZEBABY SIE PRZEKOPYWAC PRZEZ TONY NIC NIE WARTYCH POSTOW! TO FORUM STWORZONE ZOSTALO Z MYSLA O PRZEKAZYWANIU RZETELNEJ INFORMACJI WIEC TRZYMAJMY SIE TYCH ZALOZEN A SPELNI NASZE OCZEKIWANIA!

NAPISZE DO MATEO BY STWORZYL OSOBNY DZIAL "SMIETNIK" GDZIE KAZDY MODERATOR BEDZIE MOGL PRZENOSIC TAKIE POSTY INFORMUJAC O TYM PUBLICZNIE AUTOROW - MOZE TO USWIADOMI CO NIEKTORYM "WAGE" ICH PORAD!

DO GOCHANA - POZOSTAW TEN POST PROSZE W NIEZMIENIONEJ FORMIE POMIMO "OBEJSCIA" PRZEZE MNIE AUTO CENZURY UZYLEM NAJLAGODNIEJSZYCH OKRESLEN NA JAKIE BYLO MNIE W TEJ CHWILI STAC...

juz wkrotce... badzcie czujni... cierpliwosci... dam znac...

Zmieniony przez - X-VENOM-X w dniu 2002-09-24 13:06:29

*****************************
KONDUKTOR W WAGONIE SYPIALNYM
*****************************
...mafia.suple.hardcor.pl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Koles nie musisz sie tak zaraz jarac w swojej wypowiedzi. Sam piszesz jakies glupoty. Piszesz ze ja nie podalem swoich danych a sam co napisales w swoim profilu przy wymiarach. Jak jestes takim znawca to powinienes wiedziec ze miesien rosnie tylko do pewnych rozmiarow (zapisane jest to indywidualnie w genach kazdej osoby co zostalo udowodnione juz dawno) i nawet nie wiadome jak wielkie wprowadzisz zmiany w swoim treningu to nic to nie da. Nastepnym razem jeseli cos Ci sie nie spodoba to napisz to normalnie a nie obrazajac mnie. Nie poruszylem temetu swojej diety bo nie uwazalem ze jest to konieczne ale skoro tak juz chcesz cos o tym wiedziec to nie jem zadnych gowien z fast food'u tylko uwzgledniam w diecie produkty zawierajace jak najwiecej bialka. No ale ty jestes znawca wiec nie bede pisal dokladnie co bo pewnie sie orientujesz co powinien jesc ktos kto chce miec jak najwiecej miesnia a nie tluszczu. A co do tego forum to chyba raczej ja bede musial je opuscic bo jezeli jest tu wiecej takich "znawcow" jak ty, ktorzy zamiast pomagac osoba ktore chca sie czegos dowiedziec poprostu je obrazaja, to nie wiem czy jest jakis sens pytania sie o cokolwiek. Mam jednak nadzieje ze sa tez tutaj osoby ktore znaja sie na tym temecie i spokojnie napisza mi gdzie popelniam bledy i co powinienem robic bez zadnych dissow (wiesz co to znaczy panie "znawco") w moim kierunku.

Sorry ze tak to ujalem ale wkurzaja mnie ludzie ktorzy zachowuja sie tak jak ten osobnik.

Mam nadzieje ze nie usuniecie mojej wypowiedzi bo jest to tylko proba obrony przed wypowiedzia mojego poprzednika.

Pozdro dla prawdziwych znawcow.

Nara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 933 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14182
Zgadzam sie, organizm rozwija sie tylko do pewnego stopnia - potem trzeba mu pomoc - ale zanim siegnie sie po doping nalezy wykorzystac na maxa wszelkie inne mozliwosci - trening, dieta, suplementacja, odnowa biologiczna.
Biorac pod uwage to co napisales wczesniej - uwazam, ze nie wykorzystales tych mozliwosci nawet w polowie. Ktos kto sprawdzil wiele systemow treningowych i nie uzyskuje przyrostow nawet czesto je mnieniajac i wykorzystujac wszelkie sposoby do sszokowania miesni by je pobudzic do wzrostu swietnie zna swoje osiagi w poszczegolnych cwiczeniach a Twoje odpowiedzi brzmia jakbys nie wiedzial co oznaczaja ich nazwy.

Mowisz, ze spozywasz produkty zawierajace jak najwiecej bialka a slowem nie wspomnisz o weglowodanach, i tluszczach? Skoro wiesz co jesc to dlaczego w profilu w wymiarach napisales, ze masz za duzo w pasie?

Pytasz o doping nie wiedzac jakie bialko jest najlepsze dla Ciebie?
Twierdzisz, ze uzywales juz wielu suplementow piszac jednoczesnie "jakies carbo by zachowac jak najwiecej masy"? Wiedz, ze tylko dokladne poznanie tych elementow pod katem wlasnego organizmu daje wymierne korzysci przy zastosowaniu dopingu. I, że stosowanie dopingu nie jest konieczne w przerazajacej wiekszosci osob ktore po niego siegaja!

Odpowiedzialem ostro - zgadza sie. Glowna tego przyczyna nie byl jednak twoj post a niektore odpowiedzi innych na twoje pytania. Nadal jednak twierdze, ze zamiast pytac o metke - powinienes zapoznac sie z dzialami "trening" i "suplementacja" i wprowadzac zdobyte tam info w zycie. Pojecia nie masz ile Ci to da. Traktowanie dopingu jako drogi na skroty jest bledem i lekcewazeniem swojego zdrowia. Tyle mam do powiedzenia - radzic Ci nie bede bo w przeciwienstwie do innych "znawcow" za malo mam podstaw i informacji by napisac Ci cokolwiek ponad to co napisal spice na ktorego post jakos nie chce Ci sie odpowiedziec

juz wkrotce... badzcie czujni... cierpliwosci... dam znac...

*****************************
KONDUKTOR W WAGONIE SYPIALNYM
*****************************
...mafia.suple.hardcor.pl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
Coz prawda jest taka ze jak naturalnie idzie Ci slabo to koksy niewiele zmienia -słaba genetyka -tak naprawde w koksowaniu chodzi nie o to ile Ci pojdzie tylko jak to zatrzymac po cyklu i nie (doslownie) zajechac organizmu.

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 933 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14182
a skoro to moje wymiary a nie forma wypowiedzi i jej tresc maja uwiarygodnic moje slowa - prosze bardzo... zaktualizowalem profil - ale tylko na dzis - jutro znow wroci do poprzedniej formy...

juz wkrotce... badzcie czujni... cierpliwosci... dam znac...

*****************************
KONDUKTOR W WAGONIE SYPIALNYM
*****************************
...mafia.suple.hardcor.pl...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o rade (GOCHAN)

Następny temat

oma

WHEY premium