SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do zaawansowanej elity nt.sidów trenu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
Witam Zacni.

Jeśli mozna to ująć jako 'sajd' to borykanie sie z kaszlem w nocy nie daje spokoju.Nie jest to 1 raz,ale finalnie czuc dosyć,bo nic nie pomaga.

Ma ktoś jakis sposób na zniwelowanie albo calkowite sie pozbycie kaszlu na trenie?


Kolega jordanwlkp podrzucil mi porade o uciskaniu gardła za co bardzo dziękuję,lecz to powraca i to z nasileniem.

sprzedam biznes w calosci.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
masz kaszel tylko po strzale czy przez caly czas?

ja mialem tylko jeden atak jak na razie przez ponad tydzien klucia i masakra.
Bardzo wolno wtlaczaj sok w miesien i wolno wyciagaj igle, mi to pomaga i jedyne co czuje to lekki uscisk w gardle.

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
ciezko cos zaradzic tak naprawde
moze ktos z profi ma jakis dobry sposob

ktos mi kiedys wspominal o jakiejs zawiesinie czy syropie na kaszel ktory jest w aptece bez recepty a bardzo pomaga podczas bicia trenu i kaszlu
tylko niestety nie pamietam nazwy

moze ktos z chlopakow napisze

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93284 Napisanych postów 362781 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664116
na acetacie też miałem jazdy ale na enentacie już nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jade enan/ace (mix) kaszle z rana i wieczorem a po strzale mam ochote sie pozygac ... kazel tak silny ze pluca mam ochote wypluc !! i do tego lzy same z oczu leca. dzis jest koncowka drogiego tyg 50mg ed jakos delikatnie przeszlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
efekty jak u byczka,tyle ze acetat sam leci.

Strzaly z reguly robie powoli i co dziwne kaszlu nie mam w okresie oklo injekcyjnym a w nocy mnie lapie jak spie.

Cudowalem juz z roznymi badziewiami z apteki,nawet acodin mi dali i tez bzdura.2tygodnie to sie meczyc trzeba jak nic.

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 505 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6966
Niestety jest to sprawa bardzo indywidualna. Wystepuje u wiekszosci, ale niekazdego dopada z takimi intesnywnymi atakami. Tez cos slyszalem o zawiesinie ale nazwy za chooya sobie nieprzypomne. Pasowaloby sie dowiedziec co jest przyczyna tego kaszlu ( bo sam Tren to troche za malo ) i wtedy byloby latwiej.
BTW. Po skonczonym cyklu z trenu, radze zrobic badania (zwrocic glownie uwage na cholesterol).

Veteran

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
na kaszel ten natychmiastowy po wbiciu pomaga inhalator na astme, sprawdzone przypadkiem i dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
po pierwsze rozbic dawke na i walic czesciej. prosciej i lepiej juz sie chyba nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1122 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23597
ventolin sprobuj, 2 wdechy i powinno pomoc.

Zmieniony przez - Genetyk20 w dniu 2008-11-23 18:22:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16169
byczek a po jakim trenie tak miales chodzi mi o firme
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Marcin_Olb urzadza impreze %-)

Wiecej