SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do wszystkich początkujących koksiarzy...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Zanim zaczniecie się zastanawiać nad wzieciem czegokolwiek wejdźcie na stronę www.leki.med.pl ,znajdziecie tam podstawowe informacje na temat bardzo wielu dostępnych w Polsce leków (niestety nie wszystkich) ,sposób podawania ,dawkowania leczniczego itp.
Przejdźcie do katalogu leków i wpiszcie takie nazwy jak: Omnadren 250 ,testosteron,Tamoxifen,Clostilbegyt ,Insulina i z punktu widzenia medycznego od razu wszystko bedzie jasne.Potem mozecie pytać na forum.
Życzę przyjemnej lektury.

Pozdrawiam wszystkich!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1109 Wiek 3 lata Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12422
Nie ma tam np. metanabolu, dziwne... a może jego nazwa "lekarska" jest trochę inna, bo ja się nie znam na koksie, a zajrzałem tam z ciekawości...

Moderator dz. Bezpieczeństo w sieci
"Fortuna Favet Fortibus"
GG 337995

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kamil... Metanabol to nazwa polskiego leku zawierajacego substancje o nazwie Metandienon... .. .


NaRazie
zycie jest walka... .. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja tam zajrze!

Dzieki Seba.

A o Co ChOdZi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szukalem testosteronu i omnadrenu i nie bylo.

Pozdrawiam.
Precz z rasizmem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wejdzcie na stronke www.kamsoft.com.pl i znajdzcie tam baze danych lekow BLOZ. Sa tam wszystkie leki dostepne w polskich aptekach (w tym teść, oma, meta, clomid, nolvadex, prozac, deca i.in.). Kazdy lek jest dokladnie opisany (dawkowanie, przeciwskazania, skutki uboczne i takie tam). Podana jest rowniez cena i dostepne upusty. Kazdy kto chce siegnac po koks powinien zajrzec na ta lub podobna stronke.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Orzech ja zacząłem właśnie od Omnadrenu i bez problemu go znalazłem ,potem szukałem testosteronu ,nolvadexu,clomidu itp.Wszystko poza metanabolem działało!!!!

Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Ale może Ty umiesz i chcesz poczytać. Ci, inteligentni inaczej, mogą nie mieć na to czasu bo żelastwo im stygnie.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sebapl, nie zrazaj sie, zapewniam ze wiele osob jest tutaj takich, ktore wlasnie czekaja na takie informacje.

Kazdy wybiera jaks droge. Jedni pakuja za wszelka cene i cala reszta ich nie obchodzi. Licza sie tylko efekty ( nie uboczne :) ).

Sa tez osoby, ktore chca sprobowac ale swiadomie, bo interesuje je temat w szerszym ujeciu.

A, ja sie do takich zaliczam.

Dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Spoko ,mnie ciężko jest zrazić.
Cieszę się ,że są osoby którym zalezy na informacji i chcą wiedzieć wiecej.
Oby tak dalej.
PS
Jak znacie stronki o podobnej treści jak ww ,to dawajcie znać.

Pozdrawiam wszystkich!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co mi powiecie o DHEA ?

Następny temat

poszukiwania...

WHEY premium