SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do wszystkich ketogenicznych i Binia

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem dziś piąty dzień na diecie ketogenicznej. Schudłam na razie 4 kg, ale dziś rano ważyłam 0,5 kg więcej. Czy tak może być przy tej diecie? Codziennie sprawdzam czy jest ketoza przy pomocy pasków i cały czas się utrzymuje. Diety pilnuję wręcz z matematyczną dokładnością tzn. wszystko dokładnie obliczam BTW, kalorie i ważę. Nie jem zupełnie nic poza tym co mam wyliczone. Czy można być w ketozie i nie chudnąć a nawet utyć?
Poza tym cały czas czuję się osłabiona. A jak jest u was?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Schudłam na razie 4 kg, ale dziś rano ważyłam 0,5 kg więcej.

GRATULUJE !!
CZY PRZEZ WEEKEND JADLAS WIECEJ NIZ NORMALNIE (EW WIECEJ WW)??

Czy tak może być przy tej diecie?

ZALEZY OD ILOSCI KALORII ORAZ ILOSC WW (PATRZ PYTANIE WYZEJ)

Codziennie sprawdzam czy jest ketoza przy pomocy pasków i cały czas się utrzymuje. Diety pilnuję wręcz z matematyczną dokładnością tzn. wszystko dokładnie obliczam BTW, kalorie i ważę. Nie jem zupełnie nic poza tym co mam wyliczone. Czy można być w ketozie i nie chudnąć a nawet utyć?

TAK JESLI JE SIE WIECEJ NIZ ORGANIZM POTZREBUJE (KETOZA TO NIE MAGIA)

Poza tym cały czas czuję się osłabiona. A jak jest u was?

PRZEZ KILKA DNI (OKOLO 5-7) POWINNAS CZUC SIE SLABO (STAN PODOBNY NAWET DO GRYPY) JESLI UTZRYMUJESZ NISKIE WW (OKOLO 20-30) DZIENNIE TO TO TYM OKRESIE USTAPIA OBJAWY A ICH MIEJSCE DOJDZIE WIEKSZA ILOSC ENERGII NIZ DOTYCHCZAS

Fakty, nie mity
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moja dieta to około 1700-1880 kcal, ale dziś ułożyłam sobie dzień na 1100 kcal i zobaczę co będzie. Ile Twoim zdaniem powinnam jeść kalorii?
Czy jeśli będę jadła kalorii mniej niż 1000 ale z zachowaniem 20g węglowodanów na dobę ale bez odpowiednich ilości tłuszczu i białka /bo przy tej ilości trudno by było tak ułożyć/ będę chudła dalej czy nie?
Czy tłuszczu może być mniej niż białka czy zawsze powinno być trochę więcej? Czy ilość znaków + na paskach ketonowych świadczy o większym spalaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Moja dieta to około 1700-1880 kcal, ale dziś ułożyłam sobie dzień na 1100 kcal i zobaczę co będzie.
Ile Twoim zdaniem powinnam jeść kalorii?

HMM NIE WIEM, NIKT NIE ZNA TAK TWOJEGO CIALA ZEBY NA ODLEGLOSC DORADZIC CI POZIOM KALORYCZNY.
ZROB TAK WEZ 20WW PLUS OKOLO O ILE MNIE PAMIEC NIE MYLI 130G BIALKA
TO DAJE OKOLO 600 KCAL RESZTE DODAWAJ Z TLUSZCZY (I TU WG UZNANIA, ALE Z UMIARE TZN NIE ZA MALO, ABY NIE BYC GLODNYM, JAKI I NIE ZA DUZO, ABY PRZYBIERAC NA WADZE)
1100 KCAL WYDAJE MI SIE MALO, BO ZOSTAJA CI TYLKO 55 G TLUSZCZU, ZOBACZ SAMA, NIE POWINNO ROWNIEZ ROBIC SIE TAK DUZYCH SKOKOW KALORYCZNYCH JAK TY Z 1800-NA 110 RACZEJ O 200-300 W DOL

Czy jeśli będę jadła kalorii mniej niż 1000 ale z zachowaniem 20g węglowodanów na dobę ale bez odpowiednich ilości tłuszczu i białka /bo przy tej ilości trudno by było tak ułożyć/ będę chudła dalej czy nie?

OCZYWISICE ZE BEDZIESZ (PRZY ZALOZENIU ZE TWOJ ORGANIZM POTRZEBUJE WIECEJ NIZ 1000 OCZYWISCIE , ALE NIE BEDZIE TO ZDROWE (PATZR WYZEJ)

Czy tłuszczu może być mniej niż białka czy zawsze powinno być trochę więcej?

NIE SPOTKALEM SIE Z TAKA ZASADA !!

Czy ilość znaków + na paskach ketonowych świadczy o większym spalaniu?

NIE TYLKO O TYM ILE ENERGI W POSTACI KETONOW TWOJ ORGAZNIM WYDALA
WAZNE JEST TO ABY PASKI BYLY CHOC LEKKO KOLOROWE

Pytaj gdy uslyszales za malo!!

Fakty, nie mity
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za odpowiedź. Będę informować o postępach w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak sprawdzacie czy jestescie w stanie ketozy??

Papierkiem lakmusowym??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ja nie sprawdam ale sa dostepne w aptece paski pokazujace obecnosc cial ketonwych w moczu
(po pewnym czasie wie sie czy jestes w ketozie czy nie)

Pytaj gdy uslyszales za malo!!

Fakty, nie mity
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1021 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5315
Prawiczku, paski do badania ketozy nazywają się "keto-diastrix" (mogłem jakąś literkę przekręcić) produkuje to Bayer. Koszt, z receptą - 2.5-3zł, bez recepty - 19zł. W opakowaniu 50 paseczków. :) Miłego zabarwiania!

Pozdrawiam

Głosiu

Pozdrawiam
Głosiu

"Uważaj przy czytaniu książek na temat zdrowia, bo możesz umrzeć na błąd w druku." Mark Twain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

djeta ketogeniczna poraz...

Następny temat

problem z CKD - brak efektow

Wiecej