SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do wszystkich, ktorzy brali winstrol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NIE ma żadnej konkretnej informacji na tym forum ani na stronie głównej o winstrolu, interesuje mnie przede wszystkim to czy 2 strzały tygodniowo wystarczą, czy faktycznie spala tłuszcz, jakich efektów moge sie spodziewać (w tym i ubocznych), przezs jaki tydzień można to brać, z czym najlepiej, jeżeli chce się niewielkiego przyrostu masy, ale raczej podrzeźbienia istniejącej, jak wygląda sytuacja pod odstawieniu tzn. czy wszystko "spada", czy tez zostaje. Obecnie biore metan i retkę, ale nie mam praktycznie żadnych przyrostów, zarówno siłowych jak i masowych (podejrzewam, że za mało wziąłem do swojej wagi, więc w jakim okresie od zakońćzenia takiego cyklu (5 tygodni metanu i 8 retki) mogę ewentualnie wziąc wino.

Nobody can stop Juggernaut!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NIE ma żadnej konkretnej informacji na tym forum ani na stronie głównej o winstrolu, interesuje mnie przede wszystkim to czy 2 strzały tygodniowo wystarczą

NIE

, czy faktycznie spala tłuszcz

NIE

, jakich efektów moge sie spodziewać (w tym i ubocznych)

PO JAKICH DAWKACH?

, przezs jaki tydzień można to brać

PRZEZ JAKI TYDZIEN NIE WIEM, WIEM TYLKO ZE NIE DLUZEJ NIZ 4 TYGODNIE PO WINSTROL ROZPUSZCZONY JEST W WODZIE, A NIE W OLEJU, PRZEZ CO BARDZO SZYBKO PRZENIKA DO ORGANIZMU


, ale raczej podrzeźbienia istniejącej

CLENBUTEROL

, jak wygląda sytuacja pod odstawieniu tzn. czy wszystko "spada"

CO MA SPASC, JAK NIC NIE ROSNIE :) OPROCZ SILY OCZYWISCIE

Obecnie biore metan i retkę

???


patrios
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Winstrol najlepiej wziasc z primabolem, i dwa zastrzyki tygodniowo to troche malo najlepiej co drugi dzien na przemian z prima. Spadki minimalne no i przyrosty w sumie tez. Nie zaczynal bym cyklu bez conajmnie 15 strzalow kazdego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MIałem oczywiście na mysli nie "tydzień" ale "okres". Nadal nic z tego nie wiem. Czyzby faktycznie nie szło po tym ani trochę masy? Wiem, że ogólnie sterydy nie służa do rzeźbienia, ale przecież przyśpieszaja metabolizm, a co za tym idzie powinny polopszać spalanie tłuszczu. Wziąc, czy nie?

Nobody can stop Juggernaut!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proviron czy nolvadex

Następny temat

Nolvadex do samej metki?

WHEY premium