SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do tych ktorzy brali HMB dlugo i w duzych dawkach

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
Zamierzam niedlugo wejsc na 3 miesieczny cykl z tym specyfikiem w ilosci 9g dziennie...do tego jakies aminy, vanadyl, i moze glutamina...


i mam pytanie odnosnie diety: czy musze zmieniac diete(ww-bilkowa) z 4200kcal na redukcyjna, czy 4200kcal nie przeszkodzi mi w osiagnieciu celu ?

moim celem jest zrobienie rzezby a jednoczesnie lekkie podbudowanie i utwardzenie miesni...
dodam ze jestem hardgainerem i na masie srednio jem 4600kcal i nie obrastam w tluszcz...tlusczz mam na niskim poziomie

za odp z gory dziex




misOO
gg: 949687
IRC: #sfd

Pozdrawiam
misoo

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak - mogłeś to tak odebrać, a co do NAC to uważam, że dobrze byłoby go brać również przy wszystkich termogenikach.

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Misioo hardgainerem byś był- gdybyś przy tym wzroście miał 40- 50 kg, a nie 80 - chyba, że kiedyś taki byłeś, a do osiemdziesiątki doszedłeś przez jakieś 5 lat
Ja bym zrobił tak- Dieta góra 3000 kalorii ( ja mam taką na masie przy 80 kg!!!) Rozbij to na 6 posiłków po 5oo kalorii. Przed i po treningu BCAA i HMB.HMB dobrze by było brać z ALC - to połączenie wg Ambroziaka podwyższa naturalny testosteron na poziomie komórkowym , (a nie testosteron ten wytwarzany w jądrach)Takie połączenie mo żesz stosować więć bez względu na wiek, a i na twardość mięśnia będzie pozytywnie wpływać.
Przynajmniej 2 posiłki dziennie, w których węglowodany czerpiesz z płatków owsianych- nie będziesz łapał tłuszczu i powinno być si

Darkman X

Zmieniony przez - D-M-X w dniu 2002-12-15 22:30:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
2 lata(z hakiem) temu wazylem 50kg powaznie...

obecnie jem 4600kcal w ok 10 posilkach ... serio mam zabujcza przemiane materii...jadlem 3200kcal ale nie roslem w ciagu paru miesiecy doszedlem do optimum czyli ajk narazie 4600


misOO
gg: 949687
IRC: #sfd

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
aha
trening mam zamiar robic masowy...bialko 3g/kg mc...aeroby 30min dziennie 3 razy w tyg.

misOO
gg: 949687
IRC: #sfd

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha to zmienia rzeczy postać -
może więc zmienisz delikatnie stosunek składników spożywczych w pożywieniu- dodaj proporcjonalnie trochę białek i zmniejsz nieco ilość węgli, a ilość kalorii pozostanie bez zmian
misio przed chwilą dodałem coś o ALC do poprzedniej wypowiedzi - zobacz jeśli nie zauważyłeś

Darkman X
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
misio aeroby proponuje 2 w ciągu tygodnia ale dłuższe- 45- 60 minut z czego jedne aeroby przeznacz na basen (Przez godzinkę). Zrób jakieś 50 długości spokojnym tempem - za***iście to wpływa na twardość mięśni.


Darkman X

Zmieniony przez - D-M-X w dniu 2002-12-15 22:47:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
tak dzieki za uwage bo rzeczywiscie to przeoczylem...oczywiscie nagradzam sogiem...

co do tego ALC: mialem zamiar to gdzies wrzucic w jakims cyklu typowo masowym, a dokladnie do ZMA z z BCAA...

ale jeszcze raz dzieki za info i pomysle nad tym...moze wywale aminki i dam ALC..

misOO
gg: 949687
IRC: #sfd

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
okej o aerobach tez nie zapomne i sprobuje je na Twoj sposoob...wlasnie mialem tez basem w planach...thx

misOO
gg: 949687
IRC: #sfd

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sogacz nie wyskoczył - pewnie dawałeś jush. To nic - pozdrówka

Darkman X
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cechą podstawową hmb jest znacznie lepsze przysfajanie białka - biorąc taką ilość hmb można spokojnie zmniejszyć jego ilość o 1/4, co do ALC to raczej nie brałbym jako oddzielny suplement chyba, że jako energetyzer przed treningiem i to w dawce minimum 2g - dobrze połączyć z tyrozyną i guaraną oraz tauryną. Wpływ ALC na poziom teścia jest tak naprawdę mały i jeżeli chcesz brać go w tym celu to lepiej dodać ZMA i NAC.

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale podobno alc z hmb wspólnie mają dawać efekt synergii jeżeli chodzi o teścia (2+2=5)- oczywiście to są narazie domniemania nie potwierdzone praktyką ale cooż ... warto spróbować!!
Zauważ też ,że chodzi mu bardziej o twardość mięśnia niż o wzrost poziomu teścia, a alc z hmb ma na to wystarczająco dobry wpływ.
Chyba ,że ma dość kaski na ZMA i NAC - to jeszcze lepiej. pozdroofka

Darkman X
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lucek,chłopaki pomóżcie:)

Następny temat

HORMON WZROSTU

WHEY premium