SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do tych co lubia kosza..

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5212

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 980 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12873
Jaka jest wasza ulubiona pozycja. Center rozgrywajacy itd..

NiE mA oBiJaNiA cZaS sIę WzIąŚć Do PaKoWaNiA !

PZDRAWIAM. MrBUBU

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
gokuson TEAM SFD Administrator
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 9037 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 120896
musisz tak rzucac aby pilka wleciala przez tzw. obręcz

------------------------------
... And Justice for All ...
------------------------------

"Aktualności" - Dział ten nazywam od 20.2.03 pustynią SFD

Zmieniony przez - gokuson w dniu 2003-04-22 16:42:10

Certyfikowany dietetyk i trener personalny
Najlepsze odżywki i suplementy -> http://sklep.sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
No wiesz bubu ja lubie grac w kosza i dla mnie jest bez roznicy na jakiej gram pozycji.Ej wogole to widziales juz filmy wydane przez AND1???Jesli nie to poszukaj ich w necie a jesli nie znajdziesz a chcialbys je to pusc mi maila .To co robia ci kolesie to sie w pale nie miesci -po prostu nba sie przy tym kryje.

Dezir

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 980 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12873
Wiesz miałem to szczescie nacieszyc moje oczy tą niesamowita grą. Nie raz ogladałem scenki aby zobaczyc co koles zrobił z piłka. Ale jest lepszy motyw ponoc koles odemnie z budy widział te triki na zywo bo regularnie jeździ do USA do Detroid i na chacie ma ponoc ze 100 fotek tych kolesi. Nie wiem czy mu wierzyc ale koszulek z napisami typu AND1 TOURNAMENT to on ma sporo. Moze niekłamie. Sam bym chciał tam pojechac a tak poza tym wole pozycje typu rozgryw. czy rzucajacy obr. gdyz mam mały wzrost, jednak gdybym był wyższy chetnie zająbym poz. centra bo lubie walczyc pod koszem.

NiE mA oBiJaNiA cZaS sIę WzIąŚć Do PaKoWaNiA !

PZDRAWIAM. MrBUBU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
tz wiesz bubu AND 1 to jest dobrze znana firma produkujaca ciuchy i buty do kosza ale nie wiedziec czemu do polski jeszcze nie dotarla ale mysle ze za niedlugo powinna byc bardziej znana.Ale rzeczywiscie to co ci kolesie robia z ta pilka w filmach and1 jest niesamowite ,po prostu ogladam te filmiki non stop po czym zazwyczaj lapie zajawe na gre w kosza i ide sie wymaczyc na hale.A tak wogole to dlugo jzu grasz w kosza? U mnie niektorzy kolesie w kosza to tak wymiataja...szczegolnie taki jeden jordan ktory ma 2.06m wzorstu.Jak podniesie pilke do gory to juz nikt mu nie przeszkodzi bo kolesie nawet nie doskocza mu do lokcia
Pozdrawiam
Dezir

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 980 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12873
No wiesz najgorszy to nie jestem potrafie zrobic cos z piła choc skakac wysoko nie umiem ale nad tym pracuje. Zdarza mi sie zablokowac gosci wyższych o 20 cm odemnie choc nie zawsze. Obecnie ledwie łapie sie obreczy z naskoku. Zabrałem sie ostanio do porgramu jump. Bardzo chce go przejsc w miare dokładnie wykonujac cwicznie choc wiem ze to jest nadludzki wysiłek te ostanie 5 tygodni. Ale zobaczymy ja sie sprawy potoczą. A w kosza gram juz z 6 moze 7 lat. Kto to wie.
Najbardziej nie lubie kolesi, którzy wpadaja na bojo i mysla ze sa wspania a ty taki cichy typ jak ja (bo nigdy nie zwracam na siebie uwagi przed gra zeby inni mysleli ze taki sobie lamus jestem) zapuszcza im kanały jak tylko chce czy podaje w taki sposób ze nie wiedza gdzie piła, a poten jak są wkurzeni ze nic im nie wychodzi próbuja mnie znokałtowac. TAcy sa najgorsi. Ale przeciez swiat nie jest idealny.
A ty ile grasz?

NiE mA oBiJaNiA cZaS sIę WzIąŚć Do PaKoWaNiA !

PZDRAWIAM. MrBUBU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
Ja gram juz jakies 4 lata.Nie trenuje kosza ,gram tylko dla wlasnej przyjemnosci chociaz ostatnio traktuje te sport coraz bardziej powaznie.Sluchaj Bubu,co to jest ten program 'jump'?Mozesz podac michociaz jakis zarys albo jakis kontakt ,bo skoro to na wyskok to chetnie bym sprobowal, juz od dawna probuje poprawic sobie wyskok ale wyniki sa niezbyt zadowalajace.

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
A wogole to co mnie drazni to to ,jak niektorzy sie popisuja, ciagle chca rzucac robia nie wiadomo co z pilka ale podstawa tego opiera sie na faulowaniu innego.Koles pokazuje jaki to on nie jest moze robi cos dobrego na boisku z kumplami ale na prawdziwym meczu usadlby sobie po 3 minutach.No moze to nie brzmi zle ale dazenie do pilki za wszelka cene,nawet po trupach kumpli jest co najmniej niestosowne.
To jak z tym programem Jump?
Wlasciwie nie slyszalem o tym.Na czym on sie opiera?

Dezir

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 980 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12873
Inna nazwa tego programu to SUPER DUNKS
Wejdz na http://wyskok.w.interia.pl tam jest cały opis.
Zycze powodzenia niezapomnij o rozgrzewce.

NiE mA oBiJaNiA cZaS sIę WzIąŚć Do PaKoWaNiA !

PZDRAWIAM. MrBUBU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2955 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40935
ja tam w kosza grac nie potrafie, ale w noge grac lubie na pozycji pomocnika srodkowego albo defensywnego, nie lubie strasznie grac jako napastnik

pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
Dzieki Bubu zaraz to sprawdze)

Dezir

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja gram od 5-tej klasy podstawowki czyli prawie 8 lat. lubie grac pod koszem , walka do upadłego o każdą zbiórke, bloki po ktorych piłka leci w trybuny... w pierwszej klasie połamałem sobie grabe grajac w kosza. jak?
kontratak, kumpel biegnie środkiem ja prawym bokiem, on rzuca mniej wiecej z lini osobistych ja w tym czasie z dwutaktu wybijam sie zza trumny blisko koncowej linii, on nietrafia, ja chce to dobic, mijam sie z pilka w powietrzu ale łapie sie za obrecz, a ze rece miałem sliskie i bylem rozpedzony to spadłem z obreczy, leciałem na dupe ale szkoda mi sie jej zrobiło wiec podparłem sie reką :( moj błąd. do dzisiaj boli mnie nadgartstek przy uginaniach, a do wyciskan uzywam opaski na lewy nadgarstek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody Bełchatów i Głowno?

Następny temat

Eliminacje do programu "Siłacze 2002"

Wiecej