SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do speców!!! - Wielki Pliz (CYKL)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 19 lat , mierze 185czm i waże zaledwie 66kg. Ćwicze ok 3 lata ,ale z przerwami po 2-3 miesiące, spowodowanymi brakiem kasy na siłownie :) Teraz zrobiłem sobie w piwnicy własną siłownie i zamieżam ćwczyć na maxa systematycznie i dokładnie !!!. W życiu miałem już trzy cykle (takie same) 100 metki ruskiej + 10 omki , ostatni cykl rok temu po który przytyłem 7kg.. Wszystko mi jednak spadło bo ostatnio nie ćwiczyłem 2 miesiące i pracowałem fizycznie.
Za zarobioną kase kupiłem sobie conieco :) :
100 metki ruskiej. , 10 strzałów teścia (setki) polskiego , 3 strzały po 2ml. szt. dekadurabolinu holenderskiego , 3 strzały winstrolu depot-u i dostałem jeszcze od kumpla 300-400g. kreatyny mikronizowanej.Bardzo ciężko jest mi nabrać mase :(Bardzo prosiłbym Was o pomoc w rozpisaniu mi tego wszystkiego i ew. jakiegoś cyklu treningowego i dietke będę naprawdę bardzo wdzięczny !!! W miare możliuwości postaram się odwdzięczyć jeżeli będę potrafił w czymś pomóc ... Bardzo Was proszę ,bardzo chciałbym przytyć i mam nadzieje że te "magiczne ziółka" :) i wasza fachowa porada mi w tym pomogą
Z góry dziękuje Zak ...
PS. ale się rozpisałem

GO!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 154
ZRESZTĄ SPRZEDAM TO CO MAM I ODŁOŻE SPRAWE KOKSU NA KIEDYŚ ALBO NA NIGDY.ZACZYNAM OD NOWA DOBRZE ZDROWO I SKUTECZNIE !!!!!!!!!!
DZIĘKI ALL
PS. ZAK TO JA :)

Szukam wirtuslnego trenera

Szukam wirtuslnego trenera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I bardzo Was proszę nie piszcie że lepiej na sucho albo odrzywki.
Ja wiem sterydy są szkodliwe i wogóle... ale ja już się zdecydowałem że wezmę i proszę tylko o fachową porade bo wydałem troche kasy i niechciałbym tego zmarnować.
Dzięki !
PS. szukam wirtualnego trenera tzn. e-mailowego :)

GO!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po jakiego grzyba brac koks, jak i tak nie jestes w stanie utrzymac zdobytej masy?

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem w stanie. Kiedyś nie byłem bo przestawałem świczyć bo ni9e miałem kasy na siłownie !!
A teraz mam własną siłownie i ćwiczyć nie przestane !!

GO!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zeby tu tylko chodzilo o treningi... Caly pic polega na tym, ze po zakonczonym cyklu, aby utrzymac zdobyte kilogramy miesni, trzeba troche zluzowac treningi, ale za to musisz tez wywalic cala mase kasy na rozne suplementy i leki (clomid, hcg, clen). Myslisz, ze wystarczy wstrzyknac troche oleju w dupe, lyknac pare tabletek, cwiczyc i po klopocie, wszystko bedzie roslo? Jestes w bledzie.

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sumie jak gosc wezmie i tak i tak, to moze ktos by mu pomog, aby biedaczysko sie nie trulo bez celu, lub jak ma isc do jakies znachora ktory tak naprawde gowno wie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Maku ja wcale tak nie myśle ... Twoja wypowiedz daje mi do myślenia ,może np. zamiast tych wszystkich suplementów można wymyśleć coś innego aby nie spaść - niewiem ? Właśnie dla tego zwróciłem się do Was o pomoc a nie zacząłem się od razu kuć .Chcę abyście mi pomogli w tym wszytkim ! I właśnie dziękuje że Ty starasz mi się pomóc.

GO!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
Po pierwszemusisz zdawac sobie sprawe ze w twoim przypadku najwiecej pieniedzy musisz wydac na jedzenie -wnioskuje ze jestes hardgainerem -i masz strasznie szybka przemiane materii -koks owszem ale nie na pierwszym miejscu!!!

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fanti2 :

"AMEN"

GO!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
marcoplo więc może byś mi machnął jakąś dietke ???
Z tym że kasy na 5 jogurtów czy coś w tym stylu dziennie to ja nie mam :(
Jak mówił pewien chinski uczony : "Kasy nie ma a tyć trzeba " :)

GO!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ZAKu jak chcesz cos o zarciu poczytac to przejdz na inne tematy. Tutaj raczej pomoga ci tylko z koksem najlepiej zapytaj GOCHANa ten gosc chyba wie co mowi, a zreszta napisze co i jak. Wypelnij tylko swoj profil, i napisz ile cwiczyles itd.

Powodzenia i szacuneczek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co to jest GANABOLAN ?

Następny temat

WINSTROL + DECA

WHEY premium