SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do osób które trenują sporty walki i chodzą na silownie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 482 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9169
Źle mnie rozumiesz,staram sie pogodzić to wszystko,ale jest to dla mnie bardzo trudne,a pytam sie dlatego bo chce sie wymienić informacjami z doświadczonymi ludźmi ktuży wiedzą co w trawie piszczy i mają dużą wiedze i praktyke w tym co robią.Cały czas experymentuje i staram sie znaleść jak najkorzystniejze dla mnie rozwiązanie.javascript: test('');
javascript: test('');

MUAY THAI IS THE BEST ! ! !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12
Kolego wszystko tam jest fajnie tylko czemu nikt chlopakowi nie napisze ze nierobi sie klatki z tricepsem a plecow z bicepsem podczas klatki pracuje triceps gdy robisz triceps to jest on przeciązony i potem boli jedyny plus to ze nie trzeba go juz rozgrzewac ale minusow duzo 1 treningowy dzien klatka biceps 2 dzien barki triceps 3 plecy nogi za kazdym razem pracują inne partie w ten sposób nie ma przemeczenia miesni 1 dzien jak robisz klatke z tricem to jak zrobisz dzien przerwy to triceps sie zregeneruje i bedzie lepszy efekt szybciej rosnie to samo plecy biceps

cukiero

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12
sorki bo sie pomylilem klatka biceps ja zrobisz to po dniu przerwy jak robiles kltke, triceps ktory tez pracowal przy klatce sie zregeneruje

cukiero

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
1.) Nie odswiezaj starych tematow
2.) Robi dobrze. Spokojnie klatka+tric i plecy+bic sa dobrym polaczeniem. Ciezary na mniejsze partie oczywiscie sa wtedy mniejsze, ale to sprawa drugorzedna.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12
a ty tez tak robisz ze mowisz ze to dobre polaczenie bo to polaczenie jest beznadziejne przy plecch pracuje biceps i po co go w ten dzien robic jak on juz jest w polowie zrobiony

cukiero

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Zeby go jeszcze wykonczyc.
Obecnie robie inny plan, tak robilem i tak.
Chcesz wiecej, to napisz do dzialu trening, albo poczytaj w dziale "Dla zupelnie zielonych", tam prawdopodbnie znajdziesz informacje.

Jest wiele mozliwych polaczen partii.
Pozdrawiam

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13975
Ja mam taki sam plan treningowy w ciagu tygodnia tylko ze trenuje MT i lacze inne partie miesniowe.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy sparing na muay thai

Następny temat

17 lat... Czy nie za poźno na MT?

Wiecej