SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25954
Plan na mase konsultowany wielokrotnie na forum uzupelniany , uzupelniany i wyszlo na to ze juz jest okej prosze o ocene.
Ektomorfik na diecie +Carbo Bgx +Krea Vitala+WPC80
prosze o ocene

Trening
Dzien 1
Plecy

1) martwy ciąg 12/10/8 ( najwazniejsza technika , potem dopiero ciezar)
2) wiosłowanie hantlą 12/10/8
3) szrugsy 12/12/12
4) swobodny zwis na drążku 4 serie max
Biceps
1) uginanie ramion ze sztangą 12/10/8/8
2) uginanie ramienia z hantlą 10/10/10

Dzien 2
Barki
1) Wyciskanie z klatki sztanga 15/12/10/10
2) unoszenie hantli bokiem 12/10/8
3) unoszenie hantli w opadzie 10/10/10

Nogi
1)Przysiady ze sztanga 4 x 12/10/8/8
2)Przysiady wykroczne z hantlami 10/10/10
3)spięcia stojąc 4 serie max
4)ciezarek przy kostce

Przedramie unoszenie gryfu nachwytem 4 serie max
Zwijanie krazka na hantelek 2 razy max do palenia

Dzien 3
Klatka plus triceps
1)Wyciskanie na lawce poziomej 4x 12/10/8/ (czasami nie bede mial dostepu takze moze cos na zastapienie bez lawy drag pompy lub cos innego)
2)Na lawce skosnej wyciskanie 3x 12/10/8
3)Rozpietki na skosnej 3x 12/10/8

Triceps
1)Oburacz uginanie sztangi lamanej za glowe 4x 12/10/8/8
2)pompki odwrotne 3x12/12/12
3)Hantelka za glowe 3x 12/10/8
3) Wymachy hanatelkiem wzdluz plecow 3x 12/10/8

w razie bledow prosze o korekte:)
pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25954
To ndz, pn , wtorek nie bardzo?
Z ta sroda to jest coraz gorzej a wtorek 10000% pewnosci ze moge popompowac. Wiec co dzialac?
pzdr

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21774
_IvErSoN_
Muszę zadać to pytanie... dlaczego split a nie FBW? :>

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25954
Ucze sie i pracuje nie mam zbyt duzo wolnego czasu i w poszczegolne dni tylko dostep do sprzetu takze z FBW mialbym wiekszy problem...
a szkoda ;/

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21774
Ucze sie i pracuje nie mam zbyt duzo wolnego czasu i w poszczegolne dni tylko dostep do sprzetu takze z FBW mialbym wiekszy problem...

Bo ja wiem? Mnie HST zajmuje MAX 1 godzinę (mówię tu o najcięższych tygodniach). Może warto się z tym zaznajomić? Oto link:
https://www.sfd.pl/HST-_przeczytaj_zanim_dasz_plan_do_sprawdzenia.-t164144.html

Oraz link z najlepszym planem na początek:
https://www.sfd.pl/Do_tych_co_prosza_o_ocene_planu_HST-t299348.html 

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25954
Czytalem tylko nie zawsze mam tez do dyzpozycji roznorodnosc ciezarow zeby tak sobie dorzucac zdejmowac.. ograniczony sprzet. Jesli bede mial taka mozliwosc uloze FBW i sprobuje:)
A teraz obiektywnie daloby rade ocenic ten na ktorym obecnei ejstem?

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21774
4) swobodny zwis na drążku 4 serie max

Zamiast tego daj podciąganie się, najlepiej szerokim nachwytem.

Tego nie czaję:
4)ciezarek przy kostce

A co do tricepsa - IMO stykną Ci dwa pierwsze ćwiczenia po 4 serie.

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25954
okej spoko :)
poprawie i bede cwiczyl ;D
Zobaczymy czy skarjny ekto jakim jestem ja .. z dieta treningiem i suplami ukladanymi na forum cos zdziala...

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21774
Zobaczymy czy skarjny ekto jakim jestem ja .. z dieta treningiem i suplami ukladanymi na forum cos zdziala...

Coś na pewno zdziałasz, choć IMO lepsze efekty byś miał na HST. No ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.
Ćwicz i rośnij.

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25954
Bym zrobil tak jak gadasz ale wiesz ile mozna zdzialac na paru metrach wynajmowanej chaty i sprzecie ktory sie wzielo ze "wspolnej piwnicznej silowni kumplom" nie ma tak dobrze zeby dokladac ile sie da ;/ ciezko jest gdyby bylo lepiej chetnie bym tak zrobil.. ale moze jak skoncze ten cykl skompletuje jeszcze troche zelastwa i wtedy wejde na HST? Perespektywa musi byc...
Bez kitu nie raz rece zalamalem po treningach diecie ukladanej przez siebie i braku supli.. Teraz pierwszy raz jest "komplet" D+T+S wszystko ukladane na sfd poprawiane, poprawiane i poprawiane i zobaczymy:) jedyna nadzieja ze moze cos sie ruszy. Nic wiecej nie moge zrobic ...
A i jeszcze jedna sprawa jak moge zapytac. Bo fakt iz jestem bardzo waski w barkach i dyskomfort ze dosc nietypowo duze motyle (sam nie wiem skad taka dysproporcja) jak zatrzymac wzrost tego drugiego , co wywalic z treningu zebym nie wygladal coraz bardziej komicznie? Jak troche z barkami dojde do ladu to wstawie z powrotem.
Calkiem inny problem niz inni ktorzy chca miec ogromne motyle i plecy no ale ja bym za cudownie sie nei prezentowal , bynajmniej teraz:)

Zmieniony przez - _IvErSoN_ w dniu 2007-12-05 17:58:18

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21774
A i jeszcze jedna sprawa jak moge zapytac. Bo fakt iz jestem bardzo waski w barkach i dyskomfort ze dosc nietypowo duze motyle (sam nie wiem skad taka dysproporcja) jak zatrzymac wzrost tego drugiego , co wywalic z treningu zebym nie wygladal coraz bardziej komicznie? Jak troche z barkami dojde do ladu to wstawie z powrotem.
Calkiem inny problem niz inni ktorzy chca miec ogromne motyle i plecy no ale ja bym za cudownie sie nei prezentowal , bynajmniej teraz:)


Według mnie źle na to patrzysz.
Nie patrz: "jestem wąski w barach, muszą mi motyle przestać rosnąć", tylko "mam duże motyle, muszę być szerszy w barach". A o tym zagadnieniu znajdziesz bardzo dobry artykuł autorstwa Krzycha666.

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25954
a moglbym prosic o tego linka?
Spojrze na to tak jak powinienem. Takie male sprostowanie ;)
Mam duze motyle ale jestem waski w barach musze je poszerzyc:)
pzdr

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PRACA KONKURSOWA W DZIALE "trening dla początkujących"

Następny temat

Ciezki trening - sprawdz to...

Wiecej