SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do krasnalla i mu podobnych.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kończe właśnie cykl z omki i mety. Na przyrosty nie narzekam, ale zastanawiam sie co wziąźć po cyklu. Tłuszcz mam na poziomie 4 % więc ginekomasti się najmniej boje. Zresztą brałem delikatne dawki. Ale jeden gość poradził mi specyfik o nazwie BIOGONADYL- ma zapobiegać spadkom. Jesli ktos cos wie na jego temat to prosze o pomoc. Dzieki.



Zmieniony przez - M_I_K_O w dniu 2001-08-03 21:56:39
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1346 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11109
powaznie masz 4% tkanki tlooszczowej ??

pozdroovka Puff

www.dudi.com.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
biogonadyl lub potocznie HCG bardzo ci sie przyda aby zatrzymac przyrosty i nie byc w dole hormonalnym.

pewien jestes, ze po cylku oma-meta masz tylko 4% tluszczu ?

w polsce nie ma zawodowego kulturysty, ktory mialby tyle kiedykolwiek

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki krasnall za odp. Jestem pewien. Ja jestem skrajnym ektomorfikiem- jeszcze niedawno ważyłem prawie 2x mniej. Jedynie moze sie mylić aparat do mierzenia. Czyli jednym słowem warto wydac kase na to, tak? Oki. mam nadzieje że spadki bedą odwrotnie proporcjonalne do przyrostów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po clenie i clomidzie tez prawie nie ma spadkow



Zmieniony przez - gall w dniu 2001-08-04 02:55:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miko,

4% tluszczu w organizmie to prawie granica fizjologiczna...

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra, to co mam zrobić he he. Poziom miałem mierzony- dokładnie 4,4% Moze ja niezyje?!...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak masz po omce i mecie razem wzietej 4% tluszczu to wyslij Filebornowi bilet na Marsa w jedna strone i zostan trenerem naszej kadry!Stary,przeciez te rzeczy sie wzajemnie wykluczaja!Widziales kiedys gosci po omce?Chyba jaja sobie robisz albo masz te 4% w jednym palcu,albo w uchu!Metka,a przede wszystkim omka to koksy ktore ciagna wode i tluszcz do organizmu.Ktos tu nas w jajo robi!

benon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To rzeczywiście troche dziwne, bo średni poziom dla młodzieży to przedział miedzy 10 a 15%. Dowodem na to jest fakt iz nawet teraz po 5 tyg cyklu widać mi żyły na łapach. Wiem że dla niektórych spalic tłuszcz to rzecz prawie niemozliwa. Ja nawet nie prubuje tego robić. Oprucz siłowni sporadycznie tylko gram w tenisa, nic poza tym. Moze na poczatku września zeskanuje jakies zdjęcie- ale najpierw musze ja zrobić... Genetyka stary, genetyka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
ciekawych rzeczy czasem można się dowiedzieć na forum ))

Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
nie jestem pewien ale tyle tluszczu lub cos kolo tego ma HAMDULLACH AYKUTLU a jest max pociety i pewnie bierze diuretyki i chloera wie co jeszcze w max ilosciach wiec to daje do myslenia nad tymi 4,4% tluszczu.


marcopolo

marcopolo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wspomaganie,trenind,dieta

Wiecej