SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do konca lipca bez brzucha ? da sie?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1306

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 785
Witam mam pytanie posiadam troche no moze nie troche ;) brzuszka i chcial bym go rzucic do konca lipca jest to mozliwe ?? jezdze ok 50 kilosow dzien na rowerko(planuje dojsc do 100) 6 razy w tygodniu moze ci mi jakos pomuc tzn czy to wogule jest mozliwe :) aa i nie chodzi mi zeby koniecznie miec kratke bo na to raczej za puzno ale zeby byl plaski brzuszek i ewetualnie troche miej tluszczu z innych partki tj klatka i nogi....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Rower zwykly w sumei nie jest najlepszym rozwiazaniem, bo nei jedziesz rownym tepem ze stalym tetnem, lepszy bylby stacjonarny, bieganie lub stepper po 30-45min 3-6x na tydzien, do tego dietka redukcyjna:
- https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=92199
- http://www.kulturystyka.pl/artykuly/47

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Polecam aeroby na rowerze stacjonarnym na czczo ok 45 min

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
z dobra dieta i treningiem mzoe i sie uda, zlezy ile chcesz zrzucic z tego brzucha, jak z 5 cm to moze sie uda ale jak z 15 to nie ma siły raczej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa

Następny temat

duza liczba seri w programie na mase!????? mazna tak???

WHEY premium