SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Xeny,X-men'a & wszystkich

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6440
Chciałem was poprosić o pomoc . Mam "kilka" pytań dotyczacych kreatyny.Kupiłem kreatyne x-treme (500g) i nie wiem ile mam jej brać i jak długo , chodzi mi tu konkretnie o mój przypadek.W których godz. i ile glukozy.Mam również aminogen (tej samej firmy) pisza żeby brać 1-2 tab. na 10 kg wagi ciała majlepiej po treningu, ile powinienem tego brać w ciągu dnia i po treningu ,w dni bez treningu tyle samo?Mam jeszcze odżywke białkową muscle unlimited (95%)piszą żeby brać 3 łyżki stołowe (45g) z 250 ml mleka ale kiedy powinienem ją brać? Po treningu węglowodany? Czy podczas cyklu powinienem zwiększyć ciężar tak, aby w seri wykonywać 5-6 powturzeń.Będe bardzo wdzięczny za odpowiedż pomoże ona napewno nie tlko mi, ale również innym użytkownikom forum.Dzięki

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6440
Sory, nie aminogen tylko aminostrong
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Tyle przeczytanych artykułów i nie wiesz jak brać kreatynę, aminokwasy, odżywkę białkową ? Co ty czytałeś, Szatnię ?
Sorry ale ciężko jest się zmobilizować do powtarzania po raz setny tego samego.

Kreatyna - na pusty żołądek 2x po 5 gr + 15 gr glukozy
Aminokwasy - na pusty żołądek 3x po 3-5gr
Odżywka białkowa - po posiłkach jeżeli były ubogie w białko lub w połączeniu z ww jako dodatkowy posiłek, lub sama ok 1h przed snem.
Kreatyna 3,4 tyg i 2 mce przerwy.
Proszę innych o dodatki.





Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uff! dzieki Mawashi! Chyba sie wysile na jakis artykul o suplementach, choc patrzac na to jakie pytania padaja w dziale doping, to i tak nie mialoby to sensu. Wyglada na to, ze im ktos ma mniejszy staz tym mniej wykazuje checi do samodzielnego zglebienia tematu, a tyle pozytecznych rzeczy mozna wyczytac o SAA na glownej stronie. Ech jo!

Pozdrowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6440
Wiem jakie są szkoły brania kreatyny .Ale wydaje mi się że każdy się różni i powinien brać inne dawki.16 letni chłopak ważący 70 kg nie bedzie przecież brał tyle samo co gość ważący 100kg.Zawsze lepiej spytać, niż zrobić coś czego można pużniej załować. Ale moge się mylić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5479
Kazdy bierze jak uważa (odpowiednio dla siebie).

Sloniu

Największe dobro nosi pierwiastki zła i największe zło nosi zarodki dobra.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1078 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5820
Spartakus wez sobie:4 dni po 20g,potem tygodnie 10 g.Jeśli to 1 cykl to przy okazji sam sprawdzisz.

Pozdro)))

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko kurze

Następny temat

kreatyna Fitmax

Wiecej