SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do X-mena! ! ! ! !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Otoz, tak sobie pomyslalem, ze skoro jestes tak dobrze zorientowany w temacie osiagalnasci roznych sterydow i pojawiajacych sie na rynku podrobek, to moglbys wypisac krotka liste srodkow, ktore mozna aktualnie nabyc na czarnym rynku bez "wiekszego" ryzyka trafienia na podrobke... Wiem, ze pewnie Ci sie nie chce i masz 55555 lepszych zajec, ale jesli znalazlbys chwile czasu to byloby to baaaaardzo pomocne... .. .


NaRazie
zycie jest walka... .. .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziwne,ja byłem w zeszłym roku w Hiszpanii i nie kupiłem winstrolu w aptece bo nie chcieli mi sprzedać bez recepty.Moze miałem pecha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
X-men nie daj sie prosic, lepiej zeby chlopcy troche podrosli, przynajmniej bedziesz mial konkurecje. Chyba lubisz sportowa rywalizacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 751 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2748
Tak naprawde, to na czarnym rynku nie podrabiany jest testosteron propionicum.
Natomiast prolongatum a przede wszystkim omnadren jest podrabiany wlasnie przez przeklejenie naklejki z propionicum.
Pewnosc jest jedynie przy kupowaniu srodkow w aptece.
Dece bez Rp.kupuje sie w Grecji,podobnie Primobolan depot.
W Niemczech Primobolan depot i primobolan tabl.
W Turcji anapolon (najsilniejszy srodek doustny), ale zabroniony jest wywoz pod kara wiezienia.
W Hiszpanii Primobolan depot, Winstrol depot i winstrol tabl.
W Czechach Superanabolon (nandrolon krotkiego dzialania).
W wiekszosci krajow testosterony i spiropent(clenbuterol).
Za wschodnia granica kupujac nawet w aptece nie ma sie pewnosci orginalu.
Na Litwie Hormon wzrostu naturalny i syntetyk, ale na Rp.
Aby miec pewnosc, trzeba troszke pokombinowac, ale ja nie biore srodkow z czarnego rynku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Latwo Ci mowic, ze trzeba pokombinowac... Kombinator ze mnie w miare dobry, a niestety pozostaje mi tylko czarny rynek. Wiadomo, ze jak sie jest zawodnikiem to sie zna mase osob i mozna sobie to jakos zalatwic. Wyrwanie w Polsce czegos na recepte graniczy z cudem, dzwonia do tego lekarza, ktory wystawil recepte, chca potwierdzenia, a tyle zeby starczylo na cykl to juz w ogole ciezka sprawa... .. .


NaRazie
zycie jest walka... .. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
x-men, czy to znaczy ze będąc przejazdem w Grecji mogę wejsc do pierwszej lepszej apteki i powiedziec "Deca Durabolin please" a pani magister wręczy mi z uśmiechem dowolną ilośc specyfiku(oczywiscie jesli bedzie mnie na niego stac).Kurde, toz to raj!
jesli to prawda to chyba wiem gdzie pojade na wakacje...Aha jeszcze jedno-jak ma się sprawa z przekroczeniem granicy, czy mozna to przywiezc do nas bez kionsekwencji prawnych ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
konsekwencje prawne na pewno sa ale jak jestes turysta to powiedz ile razy cie sprawdzali na granicy, robili ci rewizje? Ja troche juz zwiedzilem (takze Grecje) i nigdy mnie nikt nie przeszukiwal. Jesli jedziesz z dobrego biura turystycznego to raczej nie ma sie czego bac, no chyba ze jada nieciekawe typy w twoim autobusie.

pozdrofka
Lukx
www.lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 751 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2748
Ja wyjmuje z opakowan i wkladam do kieszeni.
Nigdy nie mialem osobistej jako turysta.
Zreszta najwyzej ci zabiora, nie dotyczy Turcji.
Poza tym zawsze kwestia ilosci,jak chcesz duzo przewiezc,wez ze soba panienke, kobiet to juz w ogole nie sprawdzaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
no widzisz=) zycie jest piekne=)

pozdrofka
Lukx
www.lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Juz wiem gdzie pojade na wakcje... bez kitu... Grecja, deka... to jest! Towar z apteki, miod w gebie, po prostu mistrzostwo...

Czy jest jakies ogranicznenie w kupowaniu? Chodzi mi o to czy normalnie moge wejsc do apteki i zazyczyc sobie kazde ilosc???

Czy ktos wie jakie sa koszta tej deki w aptekach?!?


NaRazie
zycie jest walka... .. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 751 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2748
O ile pamietam, ponizej 2$ za amp.,podobnie jest z winstrolem w Hiszpanii,placilem 2,2$
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i pomyśleć,że byłem ostatnio w Grecji.mogłem kupić trochę koksu na handel;))))))
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozstepy

Następny temat

Deca-Durabolin+Testoviron

WHEY premium