SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Szukały i Ambroziaka

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla świetego spokoju w suplementacji a takze w interesie firmy proponuje napisac art. który pozwoli wyjaśnic wielu rodzicą małolatów co to sa suplementy i oczywiście kilka słów o bezpieczeństwie ich stosowania
Chyba ze 100 razy spotkałem sie z pytaniami jak wyjasnic staruszką, ze odzywki to cos nieco innego niz sterydy
Takie przekonanie wsród rodziców to normalka a w suplementacji co jakiś czas pojawia sie ten temat ( matka znalazła wiadro gejnera i wywaliła na śmieci)




spec. suplement
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
Co sie czepiasz Rejwnolds

Jest teraz nowa regoola w j.polskim, ze moszna pisac "pisze" albo "jest napisane" i nie bedzie to blad !




_____________
misOO
gg: 949687
IRC: #sfd

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Ja tez mam ten problem gdy od czasu do czasu moja mama zaglada do mojej szafeczki:) Proponuje albo zrobic jakies wyjasnienie albo zlikwidowac slowo "Anabol" z etykiet aminokwasow:)

Moderator
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Panowie macie rację, ciemnota pod tym względem nie tylko wśród osób dorosłych ale także ludzi którzy coś już na ten temat wiedzieć powinni (lekarze) jest ogromna. Z pewnoscią będziemy próbować prowadzić zajecia edukacyjne w tym ciemnogrodzie.

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To samo u Mnie iak przyszło 4 kilo Ovopolu, staruszki stwierdzili że to SAA...
I bądż tu mądry...


"Tam, gdzie jest nasza niemoc, tam też jest siła.
Tam gdzie jest nasza nędza, tam też jest nasza wielkość.
Bądź panem siebie, bez siły nie ma ani cnoty, ani szczęścia..."

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=53164 <--KSIEGA PAMIĄTKOWA SFD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Nie przejmujcie się Panowie! Są już pierwsze pozytywne sygnały! ;) Kliknijcie na "ALC-dawkowanie"

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473


Moderator
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A lekarze wypowiedają się, że działanie kreatyny i SA jest identyczne

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Ja mam do tego bardzo neutralne podejście. Oczywiście denerwuje mnie niewiedza ludzi ale ....włąśnie , taka nadwrażliwość rodziców na wszelkiego rodzaju proszki bardzo często skutkuje wywaleniem z domu metki czy omki , którą dzieciak schował.Aczkolwiek znam dzieciaki którzy mete mają zawsze przy sobie w kieszeni, omke w barku ,a mama daje pieniązki jeszcze na białeczko bo same "witaminki" jej zdaniem efektów nie dadzą.




Doradca w dziale "Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Ja, specjalnie, nie demonizowałbym problemu. Wprawdzie, zgodnie z polskim prawodastwem, odżywki, takie, jak olimpu, stosować można już u starszych dzieci, to, właściwie, przeznaczone są one głównie dla osób dorosłych.
W tym przypadku, rodzice mają pełne prawo decydować o tym, co może, a czego nie może, stosować ich pociecha. Kiedy dorosną, i tak będą o sobie samostanowić. Oczywiście, dobrze jest uświadamiać rodziców, że odżywki to nie sterydy i nie szkodzą, ale to może być "walka z wiatrakami". Grunt, że Wasze pokolenie rozróżnia już pojęcia: "doping" i "wspomaganie", i Wy będziecie już potrafili wskazywać drogę kolejnemu pokoleniu.
Dodatkowo, robtę psują tu amerykańskie prohormony (diole), bo przeczą argumentowi, że odżywki nie zawierają sterydów!

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moja mamusia nie czepia się odżywek, a mam ich całą szafę



lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moja matka jak widzi moja szafke z suplementami wypowiada tylko jedno zdanie
"znowu sie szprycujesz"

spec. suplement
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ALC

Następny temat

Olimp i antyestrogeny

WHEY premium