SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do S.Ambroziaka

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Mam pytanie:
Co sądzisz o dziale "Doping" na SFD?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Niestety, 90% pakerów zainteresowana jest głównie "towarem".
Nie zdążyłem, i chyba nigdy nie zdążę, przejżeć tam wszystkiego (kilka tys. wejść). Nikogo nie potępiam - taka jest rzeczywistość...!
Widziałem tam kilka problemów, do których chcę się odnieść, ale zrobię to w OLIMP-ie - napiszę nowe tematy.
Jeżeli masz jakieś pytania w tym temacie, pytaj tutaj - nie mam czsu spacerować po całym forum, niestety.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Też wiem, jaka jest rzeczywistość 90% "pakierów".
I to nie zmienia faktu, że potępiam takie sytuacje- gdzie np. nastoletni chłopak bez żadnego wykształcenia medycznego i wieloletniego doświadczenia jest undergroundowym guru dla nastolatków wciągających koks. Dla KAŻDEGO chłopca (bez względu na wiek i staż) wchodzącego na SFD. Ale to tylko moje zdanie. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tym działem interesuję tylko pod względem ph - czyli praktycznie nic tam dla siebie niemogę znaleźć

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
"Może" dlatego, że PH to bardzo drogi interes- i przez to dla większości chłopców nieosiągalny (i przez to dużo mniej popularny).
Nawet na podstawowe suplementy trzeba mieć tych kilka stówek.
A za kilkadziesiąt złotych przeciętny chłopak ma w dłoni 100 cudownych tabletek- które zgodnie z tym, co piszą w "Dopingu" mogą mu dać dobre efekty i przy prawidłowym braniu zwiększyć jego obwody i wagę.
Gdybym miał 16 lat, był napalony na siłownię i pochodził z "przeciętnej" polskiej rodziny- to trochę tak, jakbym nie miał wyboru. Ale podkreślam, że to tylko moje zdanie. Pozdrawiam.
P.S. Większość i tak zawsze ma rację.



Zmieniony przez - boogie w dniu 2002-12-19 09:40:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Kurde - sorry boogie, wiem ze nie mielismy sobie wchodzic w droge, ale gdzie Ty widziales posta w ktorym ktos kompetentny oznajmia malolatowi, ze Metanabol (domniemam ze te 100 cudownych tabletek to okreslenie na ten wlasnie preparat) powiekszy jego obwody ? Wogole jak mozna mowic "o prawidlowym braniu" w przypadku malolatow - jezeli naprawde, gdzies pojawil sie taki post, to mysle, ze spokojnie mozesz o tym powiadomic Ed'a albo 666 - a oni usuna posta chocby ze wzgledu na pkt 2-gi regulaminu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Od 10 lat próbuję walczyć z dopingiem, poprzez uświadamianie, oczywiście.
Dawno "opadły mi ręce"! Toksykomanie są tak stare, jak ludzki gatunek.
Jednak uważam, że jeżeli moją bazgraniną odstręczę chociażby jednego młodego człowieka, od dopingu, to warto...!
Cieszę się, że Ty, młody sportowiec, myślisz podobnie, jak ja, weteran!

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Sławku, kilka lat temu czytałem wywiad z Tobą w Muscle gdzie z nostalgią ("to se ne vrati") wspominałeś lata 70-te i 80-te w Herkulesie.
Opowiadałeś co wtedy braliście, jakie ówczesne "odżywki" i mikstury i z tego co pamiętam to też z niejednego pieca chleb jadłeś.
Wywiad tan utkwił mi w pamięci i bardzo mi się podobał (mam wszystkie numery , więc ten też gdzieś mam).
Nie piszę tego oczywiście po to żeby zarzucić Ci hipkryzję czy coś takiego, ale w młodszym wieku byłeś chyba taki sam jak ci dzisiejsi adepci kulturystyki którzy chcą szybko mieć dużą masę?


SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Sonbaty, tak było, masz rację. Dla tego, mówię, że nie potępiam tych młodych ludzi. Dzielę się z nimi, tylko, moimi przykrymi doświadczeniami.
Sam, chwała Bogu, cieszę się doskonałym zdrowiem, bo wcześnie skończyłem z "nałogiem" sterydowym, a moje wykształcenie pozwoliło mi zlikwidować skutki uboczne. Jednak, przynajmniej kilku z Nas, ze starej ekipy, miało bardzo poważne kłopoty zdrowotne. Na szczęście, nikt z tego grona nie "odszedł na zawsze", ale byli tacy, co "otarli się o śmierć" i, niektórzy z nich, nie są dziś w pełni sprawnymi ludźmi.
I pamiętaj, stosowane wtedy dawki (15 - 20 mg mietka, bo praktycznie nic więcej nie było), dziś rozśmieszyły by nastoletniego "pakiera".

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Slawku - a powaznie pilo sie wtedy plyn Lugola (czy jak on sie tam zwal) "na rzezbe" !?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Spice, jak najbardziej, wtedy nie było clebuterolu, a o karnitynie, nikt nawt nie słyszał...!

S. Ambroziak

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ecdysterone- Do Sławka A.

Następny temat

P. Ambroziak bedzie Nowa kreatyna?

WHEY premium