SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Pite(r)a

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Czesc, post dotyczy treningow (cykli) ktore wspolnie z innymi opracowalismy chodzi o te na biceps i barki.
Jak zadzialaly no i oczywiscie czy je stosowales. Bardzo mi zalezy na opini gdyz je sobie kompletuje od osob ktore podobne plany stosowaly bo mozna sie nad nimi troche zastanowic. Jak znajdziesz chwile czasu to cos klepnij.


Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 848 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29743
Mawashi wczoraj znowu zrobiłem terening bicepsów, a zakwasów jak nie było tak nie ma. Do wczorajszego treningu bicepsów bardziej sie przyłozyłem, czułem dobre napompowanie i straszne skurcze w bicepsach juz po 12 powturzeniach ale starałem sie wykonac jeszcze pare powtórzen. Ja juz nie wiem o co chodzi moze jestem przetrenowany, apetyt mi malej, spie tylko po 5-6 godz. Siła na innych partich tez mi spada w DÓŁ. Moj ostatni trenig (jeszcze przed wprowadzeniem Twojego planu na biceps) wygladła tak:

1. KLATKA (12 serii), PLECY (10 serii)
2. --------------
3. TRICEPS (9 serii), BARKI (14 serii)
4. BICEPS (10 serii), BARKI-tylnia część (6 serii)
5. --------------
6. I TRENING SIE POWTARZA CZYLI: KLATKA, PLECY itd.

MOZE SIE PRZETRENOWAŁEM TYM SCHEMATEM, CWICZE NIM 2 MIESIACE I W TYM CZASIE NIE ZAUWAZYŁEM PRZYROSTÓW MASY ANI SIŁY.

PROSZE O POMOC I ZGÓRY DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ.





Pozdrawiam
SPIECHU

Pozdrawiam
SPIECHU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czołem Stary
Na początku sorki za opóźnienie, ostatnio rzadko tu zaglądam, bo awansowałem (dobra wiadomość) i mam mniej czasu (to ta zła wiadomość). Poza tym był okres, że Forum przestało mi się podobać, ale chyba widzę jakąś poprawę ostatnio.
Wracając do tematu - owszem, stosowałem ten trening i dał mi niezłe rezultaty. Tzn. zaczął dawać a potem na dłuższy czas zrezygnowałem niestety z siłowni, właściwie aż do dzisiaj, kiedy to idę po raz pierwszy od prawie 2 miesięcy i już nie mogę się doczekać. Radziłeś mi wtedy robić dużo powtórzeń małym ciężarem na bica o ile pamiętam, musiałbym sprawdzić tę rozpiskę. No więc moje bicepsy po dłużesz stagnacji ruszyły się i w ciągu 2 tygodni przybył mi prawie centymetr, przy czym nie suplementowałem się za bardzo. Gdyby nie ta przerwa to dzisiaj miałbym 40 cm ale niestety przez 2 miesiące bez treningu i z kiepskim odżywianiem zjechałem do 38,5. Od dzisiaj wracam do formy i znowu mam zamiar robić ten trening.
Pozdrawiam

Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Badz wielki ! Mawashi bless you

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sprawiłem sobie wreszcie nowego kompa, niedługo będę też miał w domu stałe łącze. mam nadzieję, że wtedy będę miał nieco więcej czasu na wymianę poglądów. póki co to mam niezłe zaległości
strzała

Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Do awansu jeszcze tylko wielka lapa i co wiecej potrzeba do szczescia !
Czkekamy na wielki come back !

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
możesz być pewny!

Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 848 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29743
Pite(r) lub Mawashi podajci mi tą rozpiskę na bicho (moje bicepsy staneły w miejscu i wcale nie chca rosnąć)
Z góry dziękuje.

Pozdrawiam
SPIECHU

Pozdrawiam
SPIECHU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=13575&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 848 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29743
Dzięki Mawashi za szybka odpowiedz.
Pite(r) napisz mi czy cos zmieniłeś w tym planie czy leciałeś tak jak ci Mawashi rozpisał.

Pozdrawiam
SPIECHU

Pozdrawiam
SPIECHU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nieco zmieniłem:
1. modlitewnik robiłem na maszynie a nie na sztandze. taka fajna maszyna, która wymusza niezły ruch;
2. czasami dodawałem propozycję Dyq'a, tzn. ściąganie linek w bramie do karku
jak już pisałem efekt był niezły i teraz po tygodniowym kieracie mam zamiar do tego wrócić
pozdrawiam

Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 848 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29743
Mawashi i Pite(r) a co z tricepsem czy cwiczyc go jak dawniej, czy zmienic plan podobnie jak na biceps.
Mój trening na triceps:
- ściąganie drążka (nachwyt) 4 serie 12,10,10,8,12
- fan. sztangą kąt w góre 4 x 9
- odwodzenie sztangielki do tyłu 3 x 8

Jeszcze jedno czy stosujac ten trening bicepsów nieprzetrenuje się, moj plan wyglada tak:

1 klatka, plecy
2 biceps, triceps
3 ------
4 barki
5 ------
6 biceps, triceps
7 ------
( nóg nie ćwicze narazie )


Pozdrawiam
SPIECHU

Pozdrawiam
SPIECHU

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuszek

Następny temat

Co sądzicie o takim treningu? MASAKRA

WHEY premium