SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Kesia

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Kesiek, nie wiem co Ci się stało ale musisz zmienić swoje zachowanie na Forum. Zostałeś pogrubiony a to tym bardziej zobowiązuje. W przeciwnym wypadku pogrubienie zostanie cofnięte i bedziesz musiał opłacić abonament.
Atomic

Moderator Odżywianie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081
Kesieo dostałes mojego maila ,ale mimo wszystko jeszcze raz napisze CHŁOPIE OBUDŹ SIE ,a jak nie masz zamiaru to daj sobie spokój z forum i niewypisuj nonstop bzdur !!!!!!!

Moderator AKTUALNOŚCI



Zmieniony przez - FabioBB w dniu 2001-12-18 09:23:55

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
popieram
i tak masz duzy przywilej ze ci od razu kopa nie dali
zobaczymy co z tym zaufaniem zrobisz.





*kazdy robi taka kupe na jaka sobie zasluzyl*

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a on do mnie ze ja go zaczepiam;p
czlowieku widzisz inni tez cie maja dosyc

Renegat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Nie ma co się bawić tylko kasować takie d****ne posty co poniektórych a jak to nie pomoże to ban i po sprawie. Głupote trzeba tępić ).

Kierownik Zmiany Działu Szatnia )

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Dokładnie j.w.

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
no witam w koncu jestem co wy chcecie odemnie ? 2dni nie maielm neta a tutaj wchodze i widze ze ktos jest na mojej ksywie a ja nie moge sie logowac i takie tam dopiero w czoraj udalo mi sie zalogowac kilka razy ze ktos mnie nie lubi i złamał mi haslo na poto zeby sobie poszalec na mojej ksywie i mi zmieniac dane wszystko musialem odnowa poprawiac :( a to nie jest miłe a tu odrazu nagonka na mnie ze ja szaleje i takie tam jak nawet nie jestescie pewni ze ja to robilem tylko odrazu kesieo uspokuj sie i takie tam i nie takie leca powiedzonka zdziwilem sie i to bardzo jak to zobaczylem ale ci co na mnie polecieli mysloc ze to ja bylem odpowiedzom za to w inny sposub nie na forum tylko inaczej nie bede tutaj wymienial kto i kiedy ale mi znajomi jak sie tylko mialem neta znowu wklejali posty i mnie to zdziwilo i to bardzo jak ktos szalal pod mojom nie obecnosc ci co mnie znajom wiedzom jaki jestem i niech nikt nie owija w bawelne ze to ja a co to ma znaczyc ze jak ktos staje w mojej obronie to sie kasuje jego posty poto zeby tylko dalej jechac i sie nie zastanowic co robi? nie jaki pio ponoc stanol w mojej obronie a ktos z skasowal jego post czy to jest dobre ? zastanuwcie sie lepiej nad tym ale ja sie dowiem kto mi to wyciol i w tedy nie bedzie przepros postopie tak jak ktos postopil ze mnom a ja juz wiem jak i zrobie to po swojemu !!!!!!!!!!!!!!!!!!

ircowa banda :P
#kulturystyka
warszawa.irc.pl
poznan.irc.pl
krakow.irc.pl
lublin.irc.pl
port standardowy 6667
ajak
kiedys czeba poszalec :)@

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
i w koncu mam cacko do odzyskiwania haseł i mowie jeszcze raz ze jak ktos mi bedzie zmienial podpisy pod mojom ksywkom i takie tam i gadal glupoty to ja sobie poradze zawsze nawet jak bede mial znow zmienione haslo czy co kolwiek i to zeby bylo mi ostatni raz !!!!!!!!!!!

tylko sie dowiem kto mi ti zrobił !!!!!!!!!!!!!!

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1330
Sluchajcie...ja znam keska od lat bodajze dwoch czy trzech, utrzymujemy telefoniczny kontakt, ogolnie znamy sie dobrze i mowie wam: kesiek ma czasem swira ;) ale nie jest na tyle trzepniety, zeby pisac takie bzdury, to naprawde nie byl on!
Dam se za to glowe uciac!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
CO TY ****A MAC JAJA SOBIE ROBISZ ZA PRZEPROSZENIEM????????

gadales ze mna na gadu gadu po tym jak nabluzgales i sie przyznales i powiedzmy ze zapomnielismy o sprawie.
Nastepnie znowu zaczales i jacys twoi znajomi rowniez.


Myslisz ze uwierze ze to nie ty????

A ta twoja pisownia jednym ciagiem w dodatku z bledami typu "chodzom", "idom" , "myslom" plus to ze sprawdzilem w archiwum i kiedys pisales podobnie ebzsensowne tematy wiec nie udawaj cwaniaczka.


LUDZIE JAK TEN CZLOWIEK MA JESZCZE POGRUBIONA KSYWE.





*kazdy robi taka kupe na jaka sobie zasluzyl*

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
ja sie przyznalem nie wiem kiedy i nie wal sciemy koles mi tutaj i tak dalej jak mnie nie znasz i sam jestes cwaniak a nie ja bo jak mnie poniesie to naprawde moge narobic dymu a tego ja nie chce i nie usuwaj posta jak ktos staje w mojej obronie a odnosnie mojej pisowni to zobacz na swojom a nie na mojom

tylko sie dowiem kto mi ti zrobił !!!!!!!!!!!!!!

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co to ma byc

Następny temat

BAN

WHEY premium