SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Guru, co to moze byc?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3588

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Wiem, ze powinienem udac sie do lekarza, ale wiesz jak to jest z tym czasem. Przejde do konkretow, a mianowicie od jakiegos czasu odczuwam dziwnie pulsujacy bol, jakis 1cm nad prawa brodawka. Gino mialem w okresie dojrzewania (kiedy to bylo?) i bolaly mnie wtedy sutki czuc bylo pod spodem nabrzmiale gruczoly w postaci kulki. Teraz jest inaczej, jest to cos w ksztalcie 3cm-go paska o szerokosci 0,5cm. Sprawia wrazenie prążka. Nie wiem czy te informacje Ci wystarcza. Bol pojawil sie okolo 2 miesiecy temu, przez jakies 3 tygodnie, pozniej dwa tygodnie przerwy i znow sie pojawil. Jak myslisz co to moze byc?

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
Czy ucisk tego miejsca nasila bol? Sprawdz tez czy ten bol ustepuje po srodkach przeciwbolowych (np. ibuprofenie).
A moze jakies cwiczenia nasilaja ten bol?

pozdrawiam
krates

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Nie, przy naciskach nic nie czuje, poza tym ten bol nie jest caly czas, pare razy w ciagu dnia i nie jest nie do zniesienia, poprostu pulsuje.

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
To pewnie jakis nerwobol... jak ci bedzie dokuczac lyknij cos przeciwbolowego i zobaczysz czy Ci przejdzie...

pozdrawiam
krates

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
dzieki Krates, tez tak myslalem, z tym ze martwi mnie ten "prążek", jest on jak gdyby z jedej strony przyklejony do miesnia a zdugiej luzny. nie wiem czy tak mialem wczesniej, czy mam tak od pewnego czasu. szczerze mowiac zawsze badam sobie okoloce brodawek, ze wzgledu na stosowane od czasu do czasu saa. moze mam naderwane jakies wlokna.

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
Prazek powiadasz... nie spotkalem sie nigdy z czyms takim, sam jestem ciekaw co powie guru...

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Ja tez. Czekam

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem jest to częściowe zerwanie mięśnia piersiowego. Dość typowe objawy - w tym nasilenie dolegliwości i przypuszczam, że stwardnienie i skrócenie "prążka" po ćwiczeniach. Na razie nie przeciążaj - Arcalen na noc, Fastum na dzień, Ibuprom 4x1 tabl. i poczekaj. Przy nerwobólach żadnego prążka nigdy nie widziałem.
Pozdrawiam. Daj znać po 2 tygodniach.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Dzieki Guru.

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Mam jeszcze jedno pytanie, czy w zwiazku z tym mam dopuscic sobie cwiczenia na klatke czy tylko zmniejszyc ciezary?

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sądzę, że wystarczy zmniejszyć ciężary.

guru
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czym myc twarz?

Następny temat

tłuszczyk a ginekomastia

Wiecej