SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Dabka i innych HMB Kreatyna Glutamina

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
W jednym z artukulow pisales ze miales 6 tygodniowy cykl na wymienionych w temcaie suplementach ( https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=8697&forum_id=12&Topic_Title=&forum_title=Suplementacja ) czy mozesz mi podac jak zazywac i kiedy te suplementy

wazw 73 kg cwicze 4-5 razy w tygodni do dyspozycji mam:
1. Kratyna mikrodrobizowana 500g
2. L-glutamina 500g
3. HMB Ultimata.

Jakbys to rozlozyl i w jakich dawkach ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
Jeju jeju czy nikt z was nie stosowal takiej kombinacjie poprostu niewierze moze ktos sie wypowie jak stosowal i jakie mial efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
no dalej chopaki wypowiedzcie się bo ja mam ten sam problem. Kupiłem 250 gr glutaminki, tyle samo kreatyny, do tego 90 gr HMB, 2 kg gainera i 1,25 kg 80% białeczka. Jak mam to wszystko jeść żeby efekty były jak najlepsze bo troche mnie to kosztowało i bardzo się wkurze jak nie będzie żadnych efektów!

>>>Z dnia na dzień więcej siły, większe ciężary, wiecej masy mięśniowej<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13074
Ok przyznaje się stosowałem taki cykl:)
stosowałem to w taki sposób
kreatyna (z fazą ładowania)wiadomo 5 dni po 20 gram(4 razy dziennie na pósty żołądek(rano ,przed treningiem,po treningu, na noc) i dalej 10 gram dziennie (rano na czczo i po treningu)

glutamina 10 gram dziennie 5 gram po trningu i 5 gram przed snem
HMB 4 kapsułki dziennie rano na czczo ,przed treningiem,po treningu,oraz na noc

Skorup białko popijaj sobie zawsze na półgodziny przed snem oraz dobrze by było po treningu jako dodatek do węglowodanów(oczywiscie po węglowadnach),co do geinera to możesz zarówno przed treningiem jak i po treningu
jak macie jakięś pytania to walcie śmiało
pozdrawiam

Lolo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
A byles z efektow zadowolony ?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
No właśnie a jak z efektami?? I dzięki za odpowiedź.

>>>Z dnia na dzień więcej siły, większe ciężary, wiecej masy mięśniowej<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok teraz ja sie wypowiem, brałem tak:
2tyg. kreatyna 10g/dziennie
2-4tydz. ---//--- 5g/dziennie
4tydz. zaczynam hmb (3g) i glutamine (10g), przestaje brać kreatyne
6-8tydz. kreatyna 10g/dzień+hmb+glutamina
8-10tydz. zmniejszam kreatyne do 5g, reszta j.w.
10tydz.odstawiam kreatyne, reszta do wyczerpania.

Przez cały cykl brałem białko serwatki i gainera.

Efekty:
7kg masy, 3cm w bicu, prawie nic w pasie, znaczny skok w sile (np.wyciskanie na płaskiej +15kg). Ogólnie cykl spox, robie powtórke na jesieni (może dozuce coś mocniejszego :>)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13074
efekty były nawet niezłe,cylk ten trwał około miesiąca 1,5 cm bicu 10 kilo na płaskiej, w pasie nic nieprzyszło.ogolnie poporawiął sie rzeźba,to chyba wszystko ,narazie
pozdrawiam

Lolo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
acid masz odemnie głosa ale czy mogłbys mi napisać jeszcze dokładniej o jakiej porze co brac naczczo czy po posiłku i jak brać w dni bez treningu .Z góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cały tydzień biore takie same dawki, a co do szczegółów to poszukaj w archiwum postów, bo ten temat to rzeka i nie chce mi sie rozpisywac poraz n-ty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

!!!! HMB POMOCY !!!!

Następny temat

Co wziąść do tribulusa?

WHEY premium