SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Crasha i nie tylko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2305
Pod koniec treningu wlewam w siebie Pure Muscle Carbs razem z 3g.Hmb (kaps.)i 5g.Glutaminy (kaps). Potem robię jakieś łydki albo aeroby. Po treningu (do 20min)piję szybkoprzyswajalne białko serwatkowe. Odczekam chwilę i jem coś konkretnego.
Właśnie zaczynam cykl kreatynowy i zamierzam brać 7g.przed treningiem i 8g. po treningu - stąd mije pytania:
1/KIEDY WZIĄŚĆ DRUGĄ DAWKĘ KREATYNY (kaps)PO TRENINGU? CZY DORZUCIĆ DO HMB I GLUTAMINY, CZY ODCZEKAĆ I WYPIĆ Z BIAŁKIEM SERWATKOWYM?
2/ILE CZASU PASOWAŁOBY ODCZEKAĆ PO WYPICIU BIAŁKA SERWATKI ŻEBY ZJEŚĆ KONKRETNY POSIŁEK ?
3/ CZY W MOIM PRZYPADKU MA SENS ŁYKANIE HMB JESZCZE PRZED SNEM BIORĄC POD UWAGĘ FAKT, ŻE KOŃCZĘ TRENING O 22.00 I WTEDY ZARZUCAM SOBIE HMB Z GLUTAMINKĄ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rano: Kreatyna 5g, 1g HMB, 5g Glutaminy
Przed treningiem: 1g HMB
Po treningu: 5g Kreatyny z Pure Carbs, 1g HMB, 5g Glutaminy
Po aerobach: 30g serwatki, po 30min posilek
No i przed snem mozesz wizasc 5g Glutaminy.

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2305
Dzięki Coolbart. Wnioskuję z tego, że nie pochwalasz brania kreatyny przed treningiem. Czy przy wadze 93 kg 10g.dziennie wystarczy? Rozumiem, że fazę nasycenia mogę pominąć.
pozdrawiam
Paweł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak mozesz ominac faze nasycenia. Wez rano a nie bierz przed treningiem. Co do wagi powinno styknac, aczkowiek nie wiem jaki jest przelicznik na 1kg masy...

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Dokładnie jak wyzej, rano na czczo i po treningu, niektorzy stosuja tylko po treningu (a ja tez tak sprobuje od kwietnia)

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2305
Dzięki za odpowiedzi przy okazji mam jeszcze jedno pytanie a właściwie prośbę:
Czy moglibyście mi rozpisać jakąś konkretną "suplementację" po cyklu kreatyny. Wiem, że dalej powinno się brać HMB i Glutaminkę ale jak to robić najlepiej zarówno w dni treningowe, jak i wolne.Nie ukrywam, że chodzi również o kasę. I jeszcze jedno, cykl kreatynowy z tego co wiem powinien trwać ok. 6 tyg. a jaka powinna być przerwa do następnego?
z góry dzięki
Paweł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2305
I jeszcze jedno, od trzech dni biorę kreatynę i ostarnio cholernie boli mnie głowa. Czy może to mieś jakiś związek z samą kreatyną, czy raczej z "głodem kofeinowym" - odstawiłem kawę a piłem ok. 3 filiżanek dziennie.
Co o tym myślicie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie powiem ci bo nie wiem nie pije kawy.
Przerwa miedzy cyklami od 3-4 tygodni.

Suplementacja po kreatynie: HMB, Glutamina, Serwatka, Aminokwasy.

Dzien treningowy:

Rano naczczo HMB 1g, Glutamina 5g, Aminy
Przed treningiem: HMB
Po treningu: HMB 1g, Glutamina 5g
Przed snem: 30-50g serwatki, HMB 1g, Glutamina 5g, Aminy

Aminokwasy 1g na 10kg twojej masy i podziel na 2porcje na rano i wieczor.

Dzien bez treningu:

Rano naczczo:1g HMB, Glutamina 5g, Aminy
Miedzy posilkami: 1g HMB
Przed snem: 30-50g serwatki, HMB 1g, Glutamina 5g, Aminy

Aminy, HMB, bialko tak samo jak w dni treningowe!

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2305
WIELKIE DZIĘKI, POZOSTAJE MI TYLKO WZIĄŚĆ SIĘ KONKRETNIE DO ROBOTY A GDYGYŚ ZA JAKIŚ CZAS ZOBACZYŁ MOJE ZDJĘCIE NA OKŁADCE "MUSCLE' TO BĘDZIE TO W ZNACZNEJ CZĘŚCI TWÓJ UDZIAŁ.
POZDRAWIAM
PAWEŁ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Stosowanie kreatyny przed trenigniem mija sie z celem, i tak nie wtloczy sie do miesni tak jak po treningu poniewaz poziom cukru we krwi jest w "normnie" dopiero po treningu/albo rano(po calej nocy nie jedzenia) biorac kreatyne z glukoza podwyzszamy go i tym samym wbija sie lepiej w miesnie.

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Borsuk wyjasnij mi jedno. Glukoza podnosi poziom cukru we krwi, to jaka przeszkoda aby takze podniosla ten poziom przed treningiem ???

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MUSCLE-TECH

Następny temat

dlaczego rano a nie treningiem?

Wiecej