SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do 666

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
Czesc.Wiem ze nie ma to nic wspolnego z suplementacja ale jedynie na tym dzile moge cie zlapac.Spodkalem cie w "Pit Bulu" i mowiles zebym przyszedl do was tam do klubu i bys mnie poprowadzil w treningu.Ostatnio kupilem serwatke Opitimuma (4.8 kg) tam u niegi i mowil zebym przyszedl za 4 dni to pogadaz z toba o tym treningu.

Misiek

nadzieja jest zatapialna

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
666 ostatnio rzadko zagląda na forum, ale spotkasz go prawie codziennie (w poniedziałki na pewno) w "Raju" na ul. Rajskiej 2 ok. godz. 19.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
Dzieki a co Ty tez tam chodzisz?

Misiek

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Tak. Dzisiaj będę od 16.15 do 17.30
Ale ja Cię nie poprowadzę w treningu. Ale mozesz się zapisać do "Raju"
Jeśli chodzi o atmosferę to najlepsza siłownia w Łodzi. A sprzęt też jest super.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
Tzn ja cwicze w strazy zupelnie sam i na wlasnych bledach sie ucze .Raz bylem na silce kolo mnie i jak wszedlem to mnie od razu zrazili bo sie popisywali co oni nie umieja i ile oni nie wyciskaja a ja cwicze ile 8 miechow to co ja moglem.Ale mam nadzieje ze u was bedzie inaczej

Misiek

nadzieja jest zatapialna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

B-12 i Q10

Następny temat

Dawkowanie HMB!!!!

WHEY premium