SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dożylne wlewy witaminowe

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 303 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19585
Witam, orientujecie się czy jest możliwość kupna gotowych kroplówek zawierających wlew dożylny z witaminami ?
Opcja wygląda ciekawie, niestety jeśli chodzi o kliniki to trochę zbyt wysokie ceny jak na moje zarobki...

Kochaj matkę póki żyje, póki w piersiach serce bije, bo gdy serce bić przestanie próżne będzie twe kochanie...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
z tego co mi wiadomo, z pewnego źródła nigdzie takich nie dostaniesz.
Jeśli nie masz produktu z apteki, albo z innego miejsca, którego jesteś 100% pewny to o takich rzeczach nie ma co nawet myśleć

kliniki się cenią, ale masz bezpieczeństwo w jaki sposób substancje są ci podawane i na wypadek jakiejś niepożądanej rekeacji - a takie się zdarzają, dostajesz od razu fachową opiekę.



Zmieniony przez - WnMPapa w dniu 2018-01-03 23:47:31

Zmieniony przez - WnMPapa w dniu 2018-01-03 23:48:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 546 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12418
Nie widzę wgl sensu robienia takich wlewów jak jesteś zdrowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 303 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19585
Trenuję zawodowo i do tego mam jeszcze sporo innych obowiązków. Dla amatora jak najbardziej bez sensu, ale to już offtop.
Masz pewne źródełko ? :)

Kochaj matkę póki żyje, póki w piersiach serce bije, bo gdy serce bić przestanie próżne będzie twe kochanie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Nawet jak trenujesz zawodowo po co Tobie wlewy dożylne z witamin ?

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 303 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19585
Ano to po krótce:

1. Aby uzupełnić wszystkie niedobory witamin i minerałów w szybkim tempie
2. Skoro wchłanialność jest bliska 100% sprawdzić "anaboliczne" działanie witamin A i D jak i inne pozytywne skutki takich kroplóweczek - co do tej anaboliczności to się nawet nie nastawiam optymistycznie ;D
3. Przetestować takie wlewy by móc się wypowiedzieć bardziej obiektywnie na ich temat wśród znajomych czy podopiecznych

No, także jakieś 3 argumenty podałem - tad i solcoseryl mam, brakuje witaminek stąd pytanie jak wyżej.
Chciałbym to pozałatwiać jeszcze przed sezonem także jeśli jesteś w stanie to napisz tutaj lub na pw ;)

Kochaj matkę póki żyje, póki w piersiach serce bije, bo gdy serce bić przestanie próżne będzie twe kochanie...

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zwiększyć wzrost?

Wiecej