SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego wycofano GERANIUM?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1030 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16757
Wycofują w USA ponieważ firmy produkujące suplementy z 1,3d nie przedstawiły żadnych badań potwierdzających bezpieczeństwo stosowania tej substancji. Wszystko nabrało tempa właśnie po tych kilku zgonach.
1

DZIENNIK TRENINGOWY:

http://www.sfd.pl/BLOG_KONKURSOWY:_Zabawa_w_stylu_Crossfit_by_Badr-t870693-s12.html


PRACA KONKURSOWA - crossfit dla początkujących:

http://www.sfd.pl/Rozpiska_treningowa_Crossfit__Badr-t865730.html

STRONY INTERNETOWE za małą kasę z adresem xxxx.pl.tl kontakt na PW@

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 310 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1480
Aha , okey ;D! Dziękować xDD. Póki co zjem 28 tabsów ,zobaczymy co to będzie ^^.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25464
jak ktos nie wie jak to sie bierze to i wykipruje ..

Bez farmaceutyki nie licz na wyniki !:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 310 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1480
Akurat ja biorę z zaleceniami producenta (1 na dobę ) niezamało ?

HAHAHAHAHA ^^ Temat jest już na FB <3 xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 74 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 960
Koniec końców na pewno chodzi o pieniądze. Umrzeć można począwszy od nie obejrzenia się na drodze w jakąś stronę lub od wypicia zbyt dużo wody, lub przypadkiem, np. za twarz

przez dwie minuty zastanawiałem się co tu wpisać i nie doszedłem do niczego konstruktywnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25464
Kulturysta97 nie sadze ze masz 25 lat ... fajne znaczki piszesz

Bez farmaceutyki nie licz na wyniki !:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12026 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
bedziesz slawny

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 310 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1480
; O :DD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
SANEPIT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 310 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1480
Wiem , słyszałem . Gość ze sklepu z suplami tez tak powiedział ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój Syn coś bierze

Następny temat

Pytanie w sprawie suplementów.

WHEY premium