SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego takie drogie?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja chcialbym sie dowiedziec (szczegolnie od Olimpu) dlaczego suplementy sa takie drogie? Czy nie lepiej by bylo zmniejszyc cene i wiecej na tym zarobic, bo sprzedawac wiecej? Np. chcialbym kupic HMB, ale jak mnie dobry cykl ma wynies np. (czysto teoretycznie) 200 zl, to ja dziekuje. Nie sprzedacie mi tego nigsy, bo nigdy kupic po takiej cenie nie bede chcial. Takich ludzi jest masa.
Ale gdyby to kosztowalo np. 120 zl na miecha, to bardzo chetnie bym kupil na 2 nastepne miesiace.
Tylko prosze nie mowic, ze podatki, zezwolenia, itp. rzeczy zabieraja kupe kasy, bo nie jest to do konca prawda.
Przyklad? Chociazby HiTec. CreaMass kosztowalo 100 zl, a teraz kosztuje 60!!!
Nie jest to prawda? A przeciez za ten produkt tez musza zaplacic podatek, zezwolenia, itd. i jeszcze na tym ZAROBIC!!!!!!
Mnie sie wydaje, ze prawda jest taka, ze jesli np. HMB kosztuje 200 zl, to prawdziwa cena tego HMB wynosi (ze wszystkimi kosztami) co najwyzej 50 zl. Reszta to jest wasza marza.
Czyz nie mam racji??
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Coś czuję że zaraz będzie nowa dyskusja o kosztach ubocznych, drogich surowcach, wysokiej jakości itp.
W poście "marna przyszłość Olimpu" jest już poruszany ten temat.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
miał 70 hmb 90 tab-- olimpa dostaniesz u Sonbatego w cenie 63 zeta...wiec to o czym piszesz jest jakims wspomnieniem)))))))))))))))))

pozdro
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 497 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5713
po pierwsze pisalem o teoretycznych kosztach, zeby pokazac sprawe.
po drugie- na ile te tabsy wystarcza? na 10 dni? jakbys przeczytal to byswiedzial, ze chodzilo mi o kuracje miesieczna!!
ale widze, ze nikt sie nie klopoci na to odpowiedziec.
nie interesuja mnie koszty surowcow itp. bo jesli cena w sklepie spada ze 100 do 60 zl, a firma jeszcze na tym zarabia, tzn. ze juz nie ma kosztow wlasnych?

Boli mnie noga, dajcie mi SOGA!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 944 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13474
mial70, zywezloto to ile ty masz kont co ???

Son może sprawdzisz to

pac-man ... nie pag-man

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Io sono Pac-man ... non Pag-man, Io uccido per soldi !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
heeh a to dziadyga


_____________
misOO
gg: 949687
Zapraszam na SFD w sieci IRC: #sfd
Najaktywniejsi na kanale: http://www.6irc.net/~bosman/ 
instrukcja jak wejść: http://www.area57.one.pl/irc/


Chesz wiedziec jak zdobyc 10kg czystego miesnia w miesiac, wyciskac 200kg na klate bez sterydoow i odzywek ? nie chodzac na silownie? a przy okazji sie wzbogacic o 1000zl miesiecznie ? i miec najlepsze laski ?
Odpowiedzi poznasz wciskajac ten maly link w prawym dolnym rogu mojej wypowiedzi

Pozdro/

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25845
buhahahahahhaa ale dal po jajach
a kuracja hmb wcale 200 zl nie musi kosztowac, ja zuzywalem ok 1,5 paczki hmb UN i efekty mialem spoko ...wiec nie *****.to jest kulturystyka a nie podwodne bierki ,ten sport jest drogi, nikt ci nie kaze kupowac suplementow, przestan narzekac.....








....POZDRAWIAM....Q z kRk

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 944 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13474
Właśnie zywezloto czy jak tam sie zwiesz

Nie podoba się nie kupuj. Nikt nie musi się tobie tłumaczyć. Proste.

pac-man ... nie pag-man

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Io sono Pac-man ... non Pag-man, Io uccido per soldi !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Son, ja już się nie angażuję w dyskusje o cenach. W końcu, jestem farmakologiem a nie handlowcem. Nich sobie tym "łamią głowę" spece z działu handlowego...

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Misioo, mnie to sie zdaje, ze to ty jestes dziadyga. A zywezloto to nie jest mje konto, ale konto kolegi z ktorym cwicze i to byl tak naprawde jego pomysl, zeby zaczac tego posta. nie moja wina, ze tez ma na sfd swoje konto i sie udziela.
wracajac do tematu. mnie jest aurat stac na odzywki bo pracuje. ale mysle tutaj o innych (chociazby na podstawie artykulu o stasku w jedym z pism kulturytycznych). nie kazdego jest stac. dlatego w ogole nie rozumiem waszej reakcji, ze jak kogos nie stac to dobrze, to niech nie kupuje, bo mnie na to stac. przeciez to jest chore. ja chce, zeby jak najwiecej osob moglo to kupowac.
prosze zauwazyc, ze nikt do tej pory chociazby z olimpa sie na ten temat nie wypowiedzial. moze dlatego, ze jedyne czym sie moze usprawiedliwic to jakimis oplatami, ktore i tak nie powinny przeszkodzic w cenie.
olimp jest polska firma i chcialbym kupowac polskie produkty, ale prawda jest taka, ze sa one po prostu w wiekszosci przypadkow drogie!
podam przykalad, nie zwiazany z silownia. stary mojego kolegi robi i handluje choinkami. wiem, ze koszt jednej choinki (wiem to na 100% wynosi wraz z oplaceniem pracownika, i kosztem materialu, ok. 18 zl. on te choinki sprzedaje za ok. 50- 55 zl. zobaczcie jaka jest przebitka. zaloze sie, ze z odzywkami jest taka sama. bo, wracajac do choinek, gdyby one kosztowaly ok. 35 zl to mozna by sobie pozwolic na nowa choinek raz na co drugir, trzecie swieta. ale cena tej choinki jest pozniej taka, ze wiekszosc ludzi kupuje je po prostu raz na np. 5 lat. wynika z tego, ze gdyby cena byla nizsza, to wiekszy bylby zysk na sprzedazy, bo sprzedane byloby wiecej.
tak jest tez z odzywkami.
przypuscmy (tylko teoretycznie, bo tego nie wiem), ze olimp ma 30% udzial w rynku odzywek. jestem pewny, ze gdyby ceny byly nizsze o jakies 20% udzial w rynku wzroslby spokojnie do nawet 60 - 70 %. przynajmniej wedlug mnie. tym bardziej, ze olimp jest firma polska, a ja wole dawac zarabiac polakom, niz obcokrajowcom.
czekam wreszcie, co powie ktos z gory, ale widze, ze sie nie doczekam...
pozdrawiam wszystkich
pozdrawiam dziadyge do potegi- misia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2005 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45779
tez chcialbym to wiedziec

nie można umrzeć, nie żyjac poprzednio

trust no one

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy da sie zostać testerem odżywek ?

Następny temat

OLIMP - białko serwatkowe ?

Wiecej