SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego sterydy nie działają?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6721
Temat stary jak rzeka:) A jednak wiele osób szczególnie tych młodych wciąż popełnia błędy. Wiele osób myśli, że SAA wystarczy brać a efekt przyjdzie bez wysiłku. Jaki potem zawód ma wiele młodych ludzi gdy po cyklu zdobyli znikomą część mięśni; Dlaczego tak się dzieje ?
1. Brak wiedzy o treningu
2. Brak wiedzy o diecie
3. Słaba regeneracja
4. Przetrenowanie
5. Zbyt małe dawki lub zbyt krótki okres brania

Jeśli chodzi o punkt 4 to wiele osób sądzi, że moga trenować więcej - co prowadzi do przetrenowania i słabego rozwoju mieśni;

Jeśli chodzi o punkt 3 to trzeba sobie zapewnić przynajmnije 8h spokojnego snu, który można przerwać na wypicie odżywki białkowej (bardzo wskazane)

Jeśli chodzi o pk 1 to jest to jednen z czynników dlaczego mięśnie słabo rosną - trzeba umieć do nich dotrzeć a nie tylko przesuwać ciężar z punktu A do punktu B;
Słaby trening słabo rozerwie mięśnie i SAA nie pokażą pełnej mocy przy zwiekszonej syntezie białka;
Ta zasada dotyczy również organizmu nie będącego pod wpływem SAA.

I jeśli chodzi o punkt 2 - DIETA; wiele osób stosując dietę na masę lub myśląć że ją stosuje w efekcie jej nie stosuje;
Kiedyś słyszałem ze wśród regularnych 5 posiłków ktoś na 2gie śniadanie jadł 2 banany i jabłko; Tego nie możemy traktować jako posiłek; Posiłek powinien składać się pozywienia z ilością ok 30-40gr białka; Takich posiłków jemy ile możemy. Jeśli ktoś zje 5 to dobrze - jeśli tylko 4 to też dobrze - ważne żeby słuchac organizmu i nie wciskać nic na siłę;
-----------------------------------------------------------------------------
Tu dośc ważną kwestię poruszyłem - bardzo dobrze jest obudzić się w nocy i wypic szejka białkowego;

Jeśli chodzi o punkt 5 to wiele osób bojąc się negatywnych skutków ubocznych (nasilonych androgennych) bierze dawki 2-3 krotnie mniejsze;
Np: nie rzadko spotykałem się z ilością 5 zastrzyków nandrolonu czy 5 testosteronu prolongatum;

SAA muszą osiągnąć odpowiednie stężenie we krwi i dopiero wtedy następuje zwiekszona synteza białka; Lecz najważniejsze jest abyśmy zaopatrzyli organizm w WITAMINY i minerały i to w dawce podwójnej niż dla przeciętnego człowieka. Dopiero przy wszytkich odpowiednich proporcjach organizm ma z czego budować mieśnie;
-----------
ostatnia kwestia to uporanie się z hormonem kortyzol - jest to "kataboliczny" hormon odwrotnie działający do testosteronu; Kiedy po skończonym cyklu się nie odblokujemy i mamy zbyt mało własnego testosteronu - wtedy następuje zachwianie proporcji między kortyzolem a testosteronem i ów hormon dosłownie niszczy nasze mięśnie (poprzez katabolizm) - dlatego tak ważny jest odblok - nie po to że nam fujara nie będzie stać (bo to po WIELKICH dawkach) tylko po to by zminimalizować spadki;
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 412 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3479
4. Przetrenowanie
nie mogę sobie z tym poradzić trenuje 5 razy w tygodniu i nie wiem czy nie zacznę 6 razy w tygodniu
ostatnia przerwa dłuższa niż 2 tygodnie kurcze pewnie 2 lata temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Sog za starania, ale wedlug mnie osoby biorace saa powinny wiedziec to juz przed rozpoczeciem przygody z sokiem. Napaleńcy i tak to oleją, a znawcy poprostu stwierdza,ze juz dawno to bylo. Pozdr.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13201
bzdura. bez diety i treningu sterydy tez zadziałaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10245
weług mnie punkt 1 i 2 są głównymi przyczynami słabych osiągów pseudo koksów no bo tak to chyba można nazwać. wydaje mi sie że panuje powszechna opinia, że bierzesz steryd i BUM jesteś wielki po kuracji

tak jak gadałem ostatnio z kumplem "wielkim znawcą" mówił że będzie robił cykl (jeśli w ogóle można to tak nazwać) decą, ja sie go pytam czy dodaje jakiegoś teścia? odpowiedź była taka, że zyebał mnie, że deca jest tak silnym środkiem, że nie trzeba już nic do niego dokładać i wyśmiał za brak wiedzy :D następnie sie pytam jak planuje odblok na co było "a co to jest...?? aaaaa po *** mi to"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
sanchez83 - ty jak juz cos napiszesz to tylko plakac nad toba.

https://www.sfd.pl/jak_z_oxą_i_primką_-t348469.html jak tu np.

Zmieniony przez - LeBron777 w dniu 2007-08-31 10:49:47

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
sanchez83 ma racje... tylko zamiast porzadanych efektow, beda jedynie skutki uboczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
haha dokladnie

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
sog dla autora.

sanchez idz do domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10245
sanchez jak chcesz walniemy małe doświadczenie, ja cie zasponsoruje jakieś 200 metaxa i będziesz je brał bez diety, supli z dupiatym treningiem. Co ty na to?? Na pewno sie przyda chłopakom opis i skutki naszego doświadczenia.

acha zapomniałem, na odblok śmigniesz sobie testosterol :)

Zmieniony przez - boziol w dniu 2007-08-31 10:56:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3215
"bzdura. bez diety i treningu sterydy tez zadziałaja."

Z kąd sie biorą tacy goście...:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
powiem na swoim przykladzie
1y cykl meta 80 tabsow slynny bioreaktor albo akrihin juz nie pamietam
diety zero - szamelm wszystko co bylo pod reka
trening - marny
efekty : masa + 9kg , na klate +15
z tym ze bylem wtedy leszczem z nidowaga a po tym cyklu wozilem sie jak nie wiem co

NOX

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie sa ? i ile kosztuja

Następny temat

prosze o porade

WHEY premium