SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla początkujących i nie tylko

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 129458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1187 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21154
Mateo1983 - bardzo pomocny post dla poczatkujacych, prosto napisany dzieki czemu nie powinno byc pytan w stylu "co jesc na..." Napewno bedzie polecany do czytania. SOG jesli wejdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 503
Trochę mi głupio bo właśnie przed chwilą wysłałem posta z podobnym pytaniem...

Ale temat dla początkujących GENIALNY !

SoG ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1576
łap soga..napewno sie przyda

...Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją wcale...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 907
ja mam takie pytanie odnośnie tego gotowania na parze. Jak długo musicie gotować (w porównaniu do normalnego gotowania w wodzie) aby nadawało się do zjedzenia ? Np ta pierś z kurczaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
jak np nalejesz troche wody na patelnie i wrzucisz kuraka pokrojonego w kostke to bedzie sie gotował ok 5 min i bedzie dobry , duzo szybciej nie usmazysz

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 936
apopo sera .trzeba chyba przy diecie na mase jesc 1 gram tluszczu na kilogram masy ciala , a jeslij wychodzi mi zamalo tluszczy to moge je uzupelnic wtedy serem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Różne rodzaje tłuszczy są. Ogółem, możesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
grzyniu proszę przeczytaj również to:
https://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html 

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 793
otóż mam 17 lat, niedlugo 18 i mam zamiar w najblizszym czasie zaczac machac zelastwem ale poczytalem troche na forum i najpierw zdobywam wiedze nt. diety a potem bede ukladal trening do rzeczy- w ktoryms artykule wyczytalem ze kategorycznie nalezy uzywac margaryny,w innym natomiast ze masla a tu masz babo placek- nalezy odstawic i to i to wiec jak?
a tak na marginesie jakby ktos mial chwile czasu to od jakiego treningu trzeba zaczac jesli waze 61kg przy 170cm wzrostu (tiaa konus jestem). sie zdaje ze malo waze ale masy miesniowej to u mnie jak na lekarstwo a tluszczu troche jest- o szczesciopaku moge zapomniec, wiec czy robienie masy jest dobrym rozwiazaniem? sie nie zatluszcze jeszcze bardziej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
masa no chyba ze chcesz byc fitness :P

Początkujący Kucharz :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

50% diety z supli

Następny temat

No i zaczęło mnie podlewać. ;) Pomocy?

WHEY premium