SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Diteta 182 cm i 78 kg - proszę o sugestie

Wysłana -
Masa ciała nie jest wyznacznikiem efektów. Sugeruję skupić się na obwodach ciała.
Wysłana -
Widze efekty gdy zdejme koszulke (wyrzezbione miesnie).

Ale ja chce po prostu przytyc. Jakis czas temu stracilem kilka kg i to sie utrzymuje co mi sie nie podoba. Wiem ze lepiej bede czul sie ze swoim cialem gdy bede mial kilka kg wiecej i nie widze w tym nic zlego :P kazdy ma swoja wizje sylwetki.

Wiec zeby temat juz nie schodzil na poboczny dla mnie tor. Ktos podrzuci jakis pomysl odnosnie mpjego wczesniejszego pytania? :)

Zmieniony przez - Zhx123 w dniu 2018-05-14 07:54:01
Wysłana -
Nic to nie zmienia. Miarą efektów są obwody ciała i na nich należy opierać swoje efekty. Jeżeli nie idą w górę, to należy zwiększyć kcal. Jakie pytania?

Zmieniony przez - domer w dniu 2018-05-15 08:49:07
Wysłana -
Przepraszam, jasniej juz nie jestem w stanie napisac co mam na mysli. Poddaje sie

Pytam sie czy ktos ma jakis pomysl na "dobry" i "latwy" produkt zeby dolozyc do mojej diety bo chce lekko zwiekszyc w niej kcal a ty mi tlumaczysz ze trawa jest zielona :D Po prostu fantastycznie.

Zmieniony przez - Zhx123 w dniu 2018-05-19 12:05:28
Wysłana -
Posiłek 2 można by pokombinować coś, moze kefiru trochę tu dodać ok 200g., po treningu jakieś owoce dorzucić
Wysłana -
Ty nie masz się poddawać tylko nauczyć podstaw diety, których brakuje. Skoro swoimi wypowiedziami sugerujesz brsk znajomości obserwacji efektów treningowych, to należy Ci to uświadomić.

W diecie możesz zwiększyć tłuszcze spokojnie do 120g. Jednak nie słonecznikiem. Ten produkt nie jest warty częstego spożywania.

Zmieniony przez - domer w dniu 2018-05-19 21:10:52
Wysłana -
Kalorycznosc możesz podbijac tłuszczami . Proponuje rownież nie próbować na sile nabijać kg bo to będzie tylko tłuszcz i woda . 2-3 kg czystej masy miesniowej na rok to będzie dobry wynik
Wysłana -
Panie, pełno takich przepisów jest. Naleśniki z maki ryzowej/zytniej z twarogiem. Chleb żytni z tuńczykiem. Jogurt naturalny z białkiem i owocami jeśli masz blender.
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź