SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Diety i treningi z serwisu PT

temat działu:

SKLEP SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6121
Witam,

Jako, ze poki co nie stac mnie na diete oraz trening oferowany przez obecnych tutaj z SFD trenerow personalnych postanowilem, ze zakupie plan DIETA oraz TRENING z serwisu PT.

Dostalem pozytywna opinie na ten temat od mojego znajomego, ktory dzieki diecie oferowanej z serwisu PT w krotkim dosc czasie schodl ok 15kg. To duzo, ale chcialbym sie jeszcze bardziej upewnic i dowiedziec od tutejszych uzytkownikow i moderatorow oraz administrator co WY myslicie na ten temat?


Chcialbym sie bardzo dowiedziec czy dieta oraz trening moze byc z indywilizuowane specjalnie pod moje potrzeby. Oraz czy mozecie mi szczerze to polecic?

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Odżywianie i treningi dobeirane są indywidualnie, jak czegoś nie lubisz to tego w rozpisce np nie będzie, jakiegoś ćwiczenia nie lubisz, lub nie możesz wykonywać czy nie czujesz się pewnie to dostaniesz zastępcze.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6121
No tak bo mi generalnie zalezy zeby dieta byla tania i nie za bardzo urozmaicona a trening najlepiej jakis typu fbw jak bedzie to w ogle mozliwe

Dodatkowo moja silownia nie jest full osprzet . Sa dwie laweczki z gryfami olimpijskimi i pare maszyn no i hantle. Nie bedzie z tym problemu?


Zmieniony przez - Samirek w dniu 2016-05-31 21:26:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Na pewno nie będzie, przecież nikt Ci nie da treningu którego nie będziesz mógł wykonać. Zawsze mozesz na kontakt do potreningu napisać, czy skontaktować na pw z trenerami np domer czy wirda.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6121
Chyba bardziej napisac do Pana Tadeusza i Kamila, ktorzy zajmuja sie tym. Hmm? Mam na mysli jak juz bym kupil plan z PT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6121
W kazdym razie dzieki Anubis za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
doner i wirda też tam działają.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6121
Doner Kebab %) ok spokp dzieki wielkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 127 Wiek 6 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1006
Temat do zamknięcia.

--
Pozdrawiam

Patryk Jepiszko | Specjalista ds. Badań i Rozwoju Produktów SFD S.A.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

808835

Następny temat

pUNKTY

WHEY premium