SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dietetyka zaoncza na UM Lublin

temat działu:

Informator LUBELSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4228

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 418
Witam.

Wybiera się ktoś na dietetykę niestacjonarną na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie ? http://www.umlub.pl/index.php?d=1&i=6604

Plan studiów wygląda zacnie.
http://www.wu.umlub.pl/WU/universityAction?actionType=product&pstId=10131


Mocno zastanawiam się też nad składaniem papierów na UP i WSNS na nst. ale mam sporę wątpliwości. Tam plan studiów wygląda słabo. Renoma uczelni jest dużo mniejsza i do tego wątpię czy wyniosę z tych studiów tyle wiedzy ile oczekuję.
Lepiej zorientowanych w temacie proszę o info.

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 2237 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14236
do siedlec tak :) najważniejsze żeby się gdzieś załapać na to na co się chce, nie ważne gdzie, bo ja się zostanie rok bez studiów albo pójdzie na ochronę środowiska to rok w plecy :)

"Żółty ser tam wrzuciłeś ?
Może jeszcze narkotyki zacznij zażywać ? "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 2237 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14236
ja się też wybieram na ten kierunek, z tym że myślę o UP albo Siedlcach, gdyż nie poszła mi zbytnio matura a chce się dostać, zastanawia mnie tez poziom trudności tego kierunku czy jest on obładowany zbędnymi przedmiotami przez które ciężko przebrnąć, ja uważam też że na UP jest całkiem niezły plan zajęć, lecz renoma uczelni jest gorsza

"Żółty ser tam wrzuciłeś ?
Może jeszcze narkotyki zacznij zażywać ? "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 418
A wybierasz się na dzienne czy zaoczne ? Jeżeli na zaoczne to spokojnie składaj na UM i się dostaniesz.
Ja raczej skłaniam się bardziej w stronę UM niż innych uczelni niemedycznych - prawdopodobnie lepsza kadra i poziom kształcenia, a i więcej możliwości po ukończeniu tej szkoły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 2237 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14236
ja zdecydowanie na dzienne, byłem kiedyś na zaocznych i nie mogłem znaleźć pracy pod siebie, co prawda jest więcej czasu na zaocznych- ale jest to czas na opieprzanie się :) także teraz spróbuje dzienne i wybiorę raczej taką uczelnie żeby było mi nie za trudno bo nie jestem łebski :)

"Żółty ser tam wrzuciłeś ?
Może jeszcze narkotyki zacznij zażywać ? "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117
Hej :) ja startuje na tą uczelnie i kierunek, tyle że równiez na dzienne :)
Nie mogę znaleźć rozpiski zajęć i godzin na stacjonarne ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Witam. Również chcę rozpocząć studia na kierunku dietetyka na UP w Lublinie, jestem już studentem innego kierunku.
Ile macie pkt w formule rekrutacyjnej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 2237 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14236
ja mam 262pkt, pewnie mnie zaliczą, ale ja myślę jeszcze o siedlcach tam też składałem

"Żółty ser tam wrzuciłeś ?
Może jeszcze narkotyki zacznij zażywać ? "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Masz kilka pkt więcej ode mnie Podobno dietetyka na UP nie ma jakiegoś wysokiego poziomu, na pewno bardzo daleko jej do dietetyki na UM.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2881
dietetyka na up weszła w poprzednim roku, jestem na niej i przedmioty dietetyczne zaczynają nam sie dopiero na drugim roku, czyli od października. Teraz był tylko ogólne-wprowadzające typu: chemia, biochemia, anatomia, fizjologia itd, więc tak naprawde nikt jeszcze nie jest w stanie ocenić poziomu tego kierunku..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117
A kiedy na UM będzie aktualna rozpiska zajęć i godzin? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Dopiero końcem września pewnie, jak na każdej uczelni
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownia - Międzyrzec Podlaski

Następny temat

[K] Hantle - Międzyrzec Podlaski

WHEY premium